Sú na Slovensku požičovne kočíkov?

lucinenka001
16. máj 2011

Ahojte 🙂 . Kočky existuju prosim vás požičovne kočíkov na Slovensku? Ak viete o nejakých dajte mi prosim Vás typ. Velmi pekne dakujem. 😉

elise
16. máj 2011

@lucinenka001 myslím že nie ja som o požičovni kočíkov nepočula

irriss
16. máj 2011

@lucinenka001 Pekna otazka! ☹
Ja jsem o nicem neslysela ani v Praze ani v Italii...
Tys neco zaslechla nebo je to jen "zvedavost"?
Pokud je to otazka z duvodu financi, zkus se na nekoho obratit s prosbou o pomoc ve forme darovani
kocarku! 😉

stardust
16. máj 2011

Niektore parkoviska poziciavaju kociky.

lienka6246
10. apr 2012

od aprila zacina pozicovna kocikov a inych detskych veci v Bratislave. Pozicovna Lienka. Pozrite v profesionaloch.

koniarova
10. apr 2012

Tak o tom som ešte nepočula. Každopádne, zaujímavý nápad. 😉 😉 😉

beruska.zuzanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelicefo
10. apr 2012

nepočula som ale zaujímavý nápad.🙂

briketa
10. apr 2012

@irriss
pozicovne kocikov a detskej vybavy (autosedacky, postielky, ohradky, vanicky, bazeniky a najroznejsie potreby ...atd) sa pouzivaju ked cestujes. Ked napriklad letim sama s tromi detmi je nemyslitelne aby som vsetko brala so sebou. Tak si potom v meste destinacie pozicias co potrebujes.
U nas (USA) sa tieto veci bezne vyuzivaju, je to velmi prakticke.

mikman
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zofia35
16. okt 2014

Dievcata, ja som jednu pozicovnu nasla. Hladali sme dlho, nakolko sestra k nam chodi na navstevu so zahranicia a nebavi ju stale nosit postielku a kocik a sedacku na jedenie, takze pozicovna v bratislave kde sa da objednat vsetko je na tomto linku : http://oddetipredeti.sk/pozicovna/ a ceny maju super na den a dohodnu sa aj ak to je na dlhsie obdobie. urcite ich opat vyuzijeme 🙂

lanugo
27. mar 2015

Pozrite si na fcb "maminka si pozicia"