Sú kočíky značky El - jot tessa kvalitné?

mimushiatko
4. apr 2013

veľmi sa mi pačia tieto kočíky no chcem sa spýtat či su kvalitné a či ho mate niektorá na nete neviem najst ziadnu diskusiu ani forum obraciam sa na Vás žienky 🙂 su pekne a lacne 🙂 🙂

acer11
4. apr 2013

no,ak sú lacné.....dala by som si bacha 😉

kiakocikovsvet
4. apr 2013

tento kočík má veľmi malo zakazničiek, nakoľko sa predáva veľmi krátko

veriiii
4. apr 2013

mne pride ten ram dost tenky na taku velku vanicku a kolesiska!

kikulienka19
4. apr 2013

Ja som mala el-jot a fungoval bez jedinej chyby alebo vady, bola som s ním spokojná (mám ho teraz na predaj). Tento sa mi zdá tiež super, má veľké kolesá (to je dobré do veľkého snehu, na leto to už nie je potrebné) a vyzerá, že je hojdací, takže super. Nevhodný ale bude na časté prevozy.

monika333slov
4. apr 2013

bol super mam v ho v ciernej farbe akurat ho aj ja idem predat bol super do snehu do terenu hojdaci-uzasne na zaspinkanie...🙂 no kufor na aute mam velky takze nerobilo problem - ale rozkladal sa v pohode...ak na zaciatok chce mamicka volaco menej financne narocne ako my, super posluzi 🙂

mimushiatko
autor
5. apr 2013

dakujem za komenty 🙂) uz som sa bala ze ho nikto ešte nemal a neviete či ručka sa da prehodit zo strany na stranu ??

mimushiatko
autor
5. apr 2013

ja budem rodit v októbri takze akurat na začiatok zimy a snehu preto hladam kočik s velkymi kolesami ale nieje ich az tak vela 🙂a neviem sa orientovat v tom ktory je kvalitny a vačšina je aj pekne drahych :/ a jasne ze chcem chodit na prechadzky a tak ale mame auto takze na dlhšie cesty asi budeme chodit aftom 🙂

lullabay
15. máj 2013

@mimushiatko ahoj uz si si kupila tento kočik el jot tessa? aj ja nad ním rozmýšlam, len potrebujem vediet či si ho uz videla, chytila, či je fakt dobrý?

dakujem Lucia

mimushiatko
autor
15. máj 2013

@lullabay nekupila 🙂 ešte som len začala 5ty mesiac tak len zistujem 🙂 ale tak vyzera ze je dobry len fakt neviem kde by ho mohli mat aj v obchode na omrknutie lebo zatial som štastie nan nemala 🙂

lullabay
15. máj 2013

no presne ja som 20 tyzdni, a moj vyber bol inglesina vittoria nappa 2013, stale ho chcem az na to ze stoji 647 eur, ale chcem aby kocik hojdal, bol odpruzeny, mal vačšie kolesá.......... a hlavne dhlu vaničku, nemam rada sporove kočíky, nasla aj skusila som silver cross sleepover deluxe sport, je v nom aj sportova časť, aj fusak, aj taska , plastenka a stoji napr 340 eur, na baby svete .sk, len vazi 17 kg a to ma troška stve, inglesina 15 kg, a tento el jot udavaju 12 kg..........

motylik1982
17. júl 2013

Ja som si akurát taký kočík kúpila, je úúúúúúplne skvelý, ľahučký, hojdavý, no nemám slov 😀 , pri prvej dcére som mala ten umelohmotný supermoderný kočík ale akože nedá sa to porovnať a cena sa mi zdá perfektná, vôbec nie je taký drahý ako som si myslela, ja som spokojná veľmi. 🙂

athenais24
14. okt 2014

@motylik1982
@mimushiatko
@monika333slov
Ahojte baby .
tiez zvazujem nad kupou tohto kociku , ako ste stym spokojne po roku?
narozpadlo sa to? 😀 vanicka je dostatocne velka ? dakujem

motylik1982
14. okt 2014

@athenais24 kocik jr perfektnyyyy,ja som nadmieru spokojma,akutat tu vanivku hodnotit nemozem lebo moj syn je uz od pol roka v sportovej časti🙂, ale dovtedy bola vanicka super velka a priestranna

katulienqa1
31. jan 2015

prosim vas.. je fakt nevyhoda na tom kociari to ze nema otacajuce sa kolieska?... tiez uvazujeme nad kupou tejto znacky.. a ma odhovaraju ze do terenu do prirody nie je vhodny..

monika333slov
5. feb 2015

@athenais24 ja by som ho už nikdy nekupila

avokle
23. mar 2015

@monika333slov a prosim te, proc bys ho uz nikdy nekoupila? Predtim jsi psala, ze byl super a ze se ho chystas prodat..

monika333slov
23. mar 2015

@avokle pretože sa mi prestala páčiť klasika kočík( ten dizajn) a kúpila som si nový pre ďalšie dieťa, keďže ja som skoro stále v aute s deťmi a cestujeme, skladny moderný kočík mi vyhovuje viac. Kúpila som Britax go next, no ale to sa zase cenovo nedá porovnať. Pre inú mamičku môže byť perfektný, no mne nevyhovuje. Ak potrebujete kočík na prechádzky, hoci aj po tankodrome,je úžasný, prešla som s ním aj po poli,aj hojdal aj všetko oka,no tá skladnost mi už nevyhovuje, keďže s troma deťmi a mužom keď niekam ideme By sme sa určite nezbalili do kufra aj s kočíkom.

tanidlo85
8. apr 2016

ja mam kocik eljot tessa chrom bodkovany (trojkombinaciu), tak pridam svoju skusenost s tymto kocikom
1. super je ze je hojdavy, pre babatko je to uzasne, aj tazky teren a sneh bravurne zvladne a vanicka je ozaj velka
2. je pomerne skladny, mame kia ceed hatchback a v pohode vosiel do kufra
3. kryt na vanicku (prikryvku) pri silnejsom vetre nadfukovalo, suche zipsy nevydrzali
4. vanicka aj sportova cast sa velmi tazko dava na podvozok, ten system nie je dobre vymysleny, je to neprakticke
5. sportova cast bola pre mna totalne nevyhovujuca - ked mal syn pol roka do vanicky sa nevosiel ale na sportovu cast bol este maly, az teraz ked ma rok a pol je pre neho ta sportova cast akurat
- aj ked v nej sedel alebo spal v polohe lezmo stale sa smykal a zosuval pocas kocikovania, navyse poloha lezmo nie je velmi ergonomicka, podla mna len krivi detom chrbticu, a ta opierka na polohovanie do sedu alebo lahu sa tazko ovlada
- v sportovej casti cez striesku prefukuje, pri hlavicke dietatka su otvory cez ktore fuka
6. taktiez by som povedala ze ten kosik medzi kolesami nie je velmi vhodny, tazko sa tam ukladaju veci a vsetci vidia co tam je ulozene
7. prebalovacia taska je velmi mala (ale zas za take peniaze nemozeme cakat luxus), kocik je lacny
8. vajicko do auta ma podla mna tentku vystielku, bohuzial dietatko nam to nevie povedat, ale pride mi ze v lete tazsie dietatko uz musi tlacit spodok vajicka, ale to sa da poriesit nejakou dekou, ktora to zmakci

Celkovo by som si tento kocik uz nekupovala, aj ked som pocas pouzivania pocula nanho castu chvalu ze aky je pekny.