Ste spokojní s trojkolkou?

nasta197
20. apr 2012

ako ste s ním boli spokojní má dáke nevýhody či výhody váham ....... poradte mi

monika2712
20. apr 2012

my sme kupili trojkolku aj napriek odhovaracom, urcite ti tu aj taki napisu, zaklad je naucit s nim aj jazdit, schadzat spravne obrubniky, nepretazovat nakupnymi taskami, kedze tym sa zmeni tazisko kocika, tak isto ako jednostranne pretazenie moze viest k prekoteniu a podobne. Zatial ho odskusany s babom nemame ale verim ze budeme spokojni.

sashabb
20. apr 2012

ja som mala quinny speedi a maximálna spokojnosť 😉 nemala som najmenší problém 😎 kočíkov som vystriedala viac, ale speedi je u mňa na 1.mieste 🙂

katy1979
20. apr 2012

vacsinou su trojkolky dlhsie a o nieco sirsie kvoli stabilite. a ak si zvyknuta chodit po lyzinach co su na schodoch tak tam je iny system ako pri stvorkolke. lahka ovladatelnost. otocitelnost v podstate na mieste. niekto voli stvorkolku kvoli stabilite. Treba dat na urcite veci pozor to je pravda ale mne deti viseli pomaly az dole po koleso a kocik sa neotocil. Nevymenila by som za stvorkolku ani keby ma mucili a to sme si presli tromi roznymi kocikmi.
Poviem ti to takto moj svokor ked sme cakali prveho syna tak jeho nazor na trojkolky bol desny ofrflal kazdu ktoru videl na ulici ze to je ako traktor a podobne. zmenil nazor ked ho bol prvykrat kocikovat. celu cestu ho ospevoval ze ake to je uzasne.
Myslim ze su zastancovia klasiky a zastancovia trojkoliek. chod do toho po com ti srdce prahne.

tina_22
20. apr 2012

Ja som mala trojkolku Quinny Buzz- super obratný, ľahko manipulovateľný, len sa dal strašne rýchlo prevrátiť-bol dosť nestabilný, ale to sa dá vyriešiť- tam sa dá dokúpiť predné dvojkoleso 🙂 Inak čo mám kamošky s trojkolkami, nemajú problém, chvália si

irriss
20. apr 2012

Ja jsem mela jeden z kocarku pro dvojcatka Trojkolku,
jezdilo se mi s ni suprove, narozdil od tzv." vlacku" 😉
doporucuju 😉

lili777
20. apr 2012

ja som mala peg perego GT3. Super jazdné vlastnosti, ani som nevedela, že je to trojkolka. Len pri schdzaní z obrúbnikov, ale na to stačí cvik🙂 ináč podľa mňa je trojkolka super. A to som zo začiatku bola dosť proti trojkolkám

izabela11
20. apr 2012

Ahojte 🙂 pridám svoj názor: cam cortina 3kombinacia - pre mňa vždy trojkolky boli štýlovejšie 😉
Úžasne sa mi ovládal i jednou rukou (+ výhoda polohovateľná hlboká vanička a naklikávanie všetkých troch častí -vajíčko,hlb.+šport. - v smere i protismere jazdy. Takže na dieťatko nefúkalo a ja som ho väčšinou i tak vozila otočeného tváričkou k sebe - kvôli očnému i rečovému kontaktu 🙂
Trojkolka bola stabilná, super ovládateľná - jediná nevýhoda u súčasných "moderných" kočíkov - trojkoliek i štvorkoliek - slabé odpruženie/pérovanie. Takže deti cítia každý kameň, o hrkotaní po dlažbe ani nehovorím.
Výrobcovia kočíkov by práve toto mali zohladniť - to tvrdé trasenie deťom iste neprospieva 😠 a prehadzovaciu rúčku má tiež máloktorý kočík 😒 v prípade zmeny smeru vetra - na nezaplatenie 😎 Takže si dobre všímať na kočíku i iné prvky - nielen tie imidžové 😉 Nech tie pekné kočíky slúžia nielen pre radosť, ale najmä pre zdravý vývin našich pokladíkov 🙂

michaela0105
20. apr 2012

...my mame quinny buzz a nedame nan dopustit 😎 je fakt super ,aj zimu sme prezili bez problemov 😀 trojka ci stvorka ja tam nevidim rozdiel,vec vkusu 😉

lejlla
21. apr 2012

Pri prvom som mala quinny,teraz sme kupili Jane slalom tiez trojkolku.z mojej strany spokrojnost.

tigerca10
21. apr 2012

ja s trojkolkou nie som spokojna, stvorkolka ma lepsiu stabilitu a to o dost. mam aj stvorkolku, aj tie byvaju pekne odpruzene, takze by som urcite odporucala radsej 4kolku.

wewe22
21. apr 2012

prvy som mala stvorkolku s dvoma otocnymi v predu nebola som spokojna lebo sa nedal dobre ovladat stale utekal podla sklonu chodnika
teraz mam trojkolku chicco som absolutne spokojna treba sa s nou naucit manipulovat ale potom je to super usoferujes jednou rukou
daj pozor na vahu svagrova mala trojkolku uz nepamatam znacku ale bol hrozne tazky tak bol problem pri vychadzani na obrubnik zo stabilitou
najstabilnejsie kvazi trojkolky su s dvojitym prednym kolesom

bacula
21. apr 2012

Pri prvej som mala športiak trojkolku a nemenila by som za nic, ovladatelnost super, an stabilita . Tera's sme tiez Kupili troj , peg perego a us sa neviem dockat kocikania 😝

jaja27
21. apr 2012

ja som mala Jane trojkolku a maximalna spokojnos...momentalne ju uz mam na predaj...mala uz nechce sediet tak posuvam... 🙂

ludka77
21. apr 2012

maximálne spokojná. Mali sme športový graco trekko super. A cam cortina tu máme teraz a bude aj pre druhé tá je tiež super! Hlboký pri dcérke sme mali 4Koles. a veru ten 3 je lepšie ovladatelny aj 1rukou

lenka.s
21. apr 2012

mam quinny buzz, maximalna spokojnost, nemenila by som 🙂