Ste spokojné s kočíkom Venicci Tinum Upline?

14. sep 2023

Baby mate niektorá Venicci Tinum Upline? Ste spokojne? Rozmýšľam nad ním. Ďakujem ❤️

fotoportret
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gr3tch3n
14. sep 2023

Som veľmi spokojná 👍 perfektný, kvalitný, dobre vyzerá a nemá ho každá. Akurát vanička je väčšia s čím treba rátať pri preprave v aute,ale zasa ja som za ňu rada,lebo malému by v inej už trčali nohy 😃 A navyše aj keď je to mestský kočík,prežil aj rozbitý terén na výlete. Avšak nejaké veľké pruženie nečakaj.

milusa26
20. sep 2023

@gr3tch3n ahojky 🙂 ja by som sa ťa chcela opýtať na to odpruženie...bývame na dedine a prístupovú cestu k domu mame len z makadamu a jasne že celkovo tu je nerovný terén na dedine.. rozmýšľam nad ním lebo som čítala v popise že je vhodný aj na nerovnejší terén na dedine ale podľa recenzií vyzerá že to odpruženie pre nás asi nebude stačiť.. vedela by si mi povedať svoj názor? Ďakujem

gr3tch3n
21. sep 2023

@milusa26 ahoj, tak ja bývam na sídlisku a teda tie chodníky tu tiež nie sú bohviečo 😀 Ale myslím,že pokiaľ s ním nebudeš chodiť každý týždeň na túru do Tatier mal by to zvládnuť. Kamoška má Cybex a žeby zvládal terén lepšie sa nedá povedať. Ak sú tie cesty u vás ale fakt také zlé asi by som potom investovala do Thule a pod., ktoré sú vyslovene aj do terénu, aby tvoje dieťatko malo kvalitné prechádzky 😊. Tým pružením v predošlom komentári som myslela také,keď vyslovene vieš dieťatko s tým kočiarom "natriasať" hore dole, keďže niektoré to majú radi pri zaspávaní 😀.
Hádam som pomohla.

milusa26
22. sep 2023

@gr3tch3n ďakujem krásne....nie take pruženie nam netreba, ja len nechcem to že keď budem isť po bočných uličkach kde su jamky, kamienky aby s malou nenatrepovalo v kočíku a aby nečerkali kolieska 😃

fotoportret
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milusa26
26. sep 2023

@fotoportret tak to sa teším 🤗