Ste spokojné s kočíkom Inglesina?

proklea
21. júl 2014

Ahojte kocky. Prosim Vas ste spokojne s kocikom Inglesina? Resp. Aky kvalitny kocik (trojkombinaciu) odporucate? Dakujem

dominix
21. júl 2014

My mame sportovu Inglesinu Trip - ta je od 6 mesiacov a boli sme max. spokojni. Dcerka sa v nej krasne vyspala, lahko sa s nim manipulovalo...

proklea
autor
21. júl 2014

Dakujem ja rozmyslam nad Quad. Z cenovo dostupnych kocikov inglesina zatial vedie

rorinka
3. aug 2014

@proklea ahoj rozhodla si sa nakoniec pre ten Quad, ja totiz tiez nad nim uvazujem a strasia ma ze tam je mala vanicka

proklea
autor
3. aug 2014

T
@rorinka ano nakoniec quad. Mne ta vanicka pride jedna z tych vacsich ak nie najvacsich a to budeme mat novembrove dieta tak este aj fusak do doho "narvem"🙂celkovo mi pride ten kociarik kvalitny a hlavne lahky 🙂

rorinka
4. aug 2014

@proklea dakujem, my tiez cakame v novembri tak ma manzel strasi ze vo februari ked bude najvacia zima sa mi tam to dieta nezmesti. ale inak sa mi ten kocar paci, az na tu penovu rucku, to moc nemusim, ale vraj sa da kupit na to nejaky navlek. tak uvidim 🙂

gabikaga
4. aug 2014

@dominix ahojky a nevies prosim ta ci sa zmesti aj do mensieho auta, napr. fabia-do kufra???a strieska velmi nevybleda???dakujem

gabikaga
4. aug 2014

@gabikaga pardon chcela som napisat len dominix 🙂

proklea
autor
4. aug 2014

@gabikaga myslim ze by sa mal zmestit. Ked sa zlozi ce ten alebo quad tak sa zmestia. My nastastie mame super becko tak tam je kufor velky