Spratný pohodlný kočík do nie úplne hladkého terénu

tini27
17. sep 2024

Ahojte, chcela by som sa poradiť o kočíku, keďže za pár rokov sa, ako pozerám, dosť posunuli..
Chcela by som pohodlný, spratný kočík, ktorý sa ľahko skladá a dáva do kufra auta, zároveň, aby zvládol aj nie úplne hladký terén… ideálne 2/3 kombináciu, proste aby som na podvozok vedela dať aj vajíčko a zároveň nemusela v pol roku hľadať nový…
Neplánujem zaň dať 1000€, kľudne môže byť bazárový…
Ďakujem za tipy a rady 🙂

banalu
17. sep 2024

Ak spratny tak bugaboo bee pozri.

zuz1177
17. sep 2024

@tini27 pozri cybex talos

hipuska
17. sep 2024

Nekupuj si 3 kombináciu. Sú to väčšinou tazke a velke kociky, ak chces aby bol aj do terenu. (ak nie si ochotna investovat xy €). Naviac, autosedacky z tychto kocikov nie su vobec bezpecne. Takze, ja by som isla cestou hlboky kocik z druhej ruky - za par € (vyuzijes ho max pol roka, ak mas zimne dieta, mozno budes mat problem dat ho tam aj s fusakom, tak kratsie), autosedacku kupit osobitne (napr. od narodenia po 18kg), a potom sa pozriet po sportovom kociku, ktory splni tvoju poziadavku - skladny a do terenu.

ibrunova
17. sep 2024

Súhlasím s @hipuska , trojkombinácie sú väčšinou také ohavy, radšej obyčajný hlboký , hoc aj z druhej ruky a o pár mesiacov poriadny športový.

mimisk
17. sep 2024

roan IVI sprtaný aj do maleho kufra

magdalenal
17. sep 2024

@tini27 mame, resp.mali sme moon resea s. Za nas spokojnost, presiel v pohode sneh, milion obrubnikov v meste, diery na ceste a zabral ozaj malo miesta, so sportovou castou vosiel zlozeny za sedadlo spolujazca