Športový kočík v smere a aj v protismere jazdy

zuzik1983
16. nov 2015

ahojte,
moje poziadavky su
*aby sa dalo kocikovat aj v smere aj v protismere jazdy
*aby bol vhodny aj na zimu(cize mal by zvladnut sneh )
* velky nakupny kosik
*a lahko skladatelny

klaudi28
16. nov 2015

Concord warderer, alebo aj Graco evo

uhnakova
16. nov 2015

My mame este po starsom synovi BebeConfort Elea, teraz uz patri pd znacku Maxi Cosi. Mali sme niekolko kocikov, tento vsetky vymeny preckal a stale ho pouzivame 🙂.

janula_b
16. nov 2015

Ja mam super skusenost s Baby Jogger City Select (single verzia)...pre mna najlepsi kocik aky som mala a to som ich vyskusala dooost 😉

ichbinich
17. nov 2015

Brio GO, teraz Britax GO (Brtitax prebral od Brio kociare). Splna vsetky tvoje predpoklady. Dokonca sa da otocit aj s dietatom v sedacke 😉
Je tu aj (starsia) diskusia o Brio Go. Striesky by sa dali aj vytunovat 😉 😀

sabina1975
17. nov 2015

@zuzik1983 quatro monza ma prehadzovaciu rucku velky nakupny vozik je lahko skladatelny a ma velke kolesa u mna je top a aj cenovo prijatelny

maciatkolulu
17. nov 2015

@zuzik1983 mamas and papas armadilo flip xt

mimik79
17. nov 2015
tchitchi
17. nov 2015

brio go rozhodne

macacka
19. nov 2015

Určite brio go

astonka
19. nov 2015

@zuzik1983 ja som bola velmi spokojna s mamas&papas sola

zuzik1983
autor
14. jan 2016

Baby vacsina kocikov,co ste tu spomenuli je dost draha
@uhnakova teraz som kupila ten bebe confort elea,ale bazarovy.a teda som spokojna neni.je dost rozhegany a strasne tazko sa rozklada,zasekava sa aj brzdy.apani co mi ho poslala tvrdi,ze je to tak od vyroby.tak som sa chcela spytat,ci aj ten vas je taky.

mimik79
14. jan 2016

@zuzik1983 no myslim ze to je hlavne preto ze je uz pouzivany...normalne pri kocikoch to nema tak predsa byt

zuzik1983
autor
14. jan 2016

@mimik79 tiez si myslim,pani si tvrdi svoje

uhnakova
14. jan 2016

@zuzik1983 nas sa sklada lahko. Stlacas spravne poistku naboku pri hlavnych tlacitkach na skladanie? Ak ho skladas spravne a ide to tazko, tak ta predavajuca oklamala. Co sa tyka hegania, konstrukcia ma do istej miery volnost a aj adaptery maju istu volnost. No nejake sialene heganie to nie je. Adaptery sa postupne pouzivanim vyhrkali, takze samotna sedacka sa vie kolisat spredu dozadu, pokial sa dieta silnejsie myka. Ale teda nas kocik je naozaj vela jazdeny.

uhnakova
14. jan 2016

@zuzik1983 este dodam, ze nas kocik som pred zimou olejovala, mozno by to pomohlo aj vasmu. Par kvapiek oleja z olejnicky som kvapla do toho skladacieho mechanizmu, ako su tlacitka na aretaciu prednych kolies.

tiumen
14. jan 2016

@zuzik1983 ja mam Brio, a popravde, dobrý kočík niečo stojí 😉 radšej použité brio ako nový lacný poľský šunt 😂😂 a staršie brio ročníky(2011, 2012,..) už nie sú až také drahé..

zuzik1983
autor
14. jan 2016

@uhnakova urcite to stlacam dobre,urcite ma oklamala,len si to neprizna.toto je podla mna dost rozhegane,este aj ta sedacka sa vela hxbe dopredu dozadu

zuzik1983
autor
14. jan 2016

@tiumen ak sa mi podari predat toto,tak asi pojdem do toho bria

uhnakova
14. jan 2016

@zuzik1983 no mrzi ma, ze si vymakla zly kus. Nas kociar bude po mojej dcerke este pouzivat dalsie babatko z rodiny, co sa ma narodit v lete.

zdenka2244
16. jan 2016
Používateľ zdenka2244 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zdenka2244.

určite si aj pozri Puro kočík.Mám kamarátku, ktorá mala podobné požiadavky a nevie si ho vynachváliť, vravela, že je to tereňák medzi kočíkmi.

luba_buba
20. nov 2017

@sabina1975
Ahoj, zaujal ma quatro monza, prosim aku ma dlzku chrbtova opierka? Zaujimalo by ma, ci sa mi tam vojde v pohode aj 2-rocne dieta. Dakujem!

sabina1975
21. nov 2017

@luba_buba prepac ja mam uz kocik odlozeny moja ma uz 4 tak ti neviem premerat ale teraz v lete bola chora a chcela sa povozit a trcali je nohy von ale ona ma 105cm

luba_buba
21. nov 2017

@sabina1975
Dakujem, a bola si spokojna s kočíkom?

sabina1975
21. nov 2017

@luba_buba ano bol to uplne super kocik normalne mi je luto ho predat ale toto bolo moje uplne posledne dieta

luba_buba
21. nov 2017

@sabina1975 premyslam nad nim, trosku ma odradzaju kolieska, bojim sa, ze sa rychlo znicia. A este baby pisali, ze pri otoceni v protimere jazdy, ze kopu do koliesok. Aj ty si to tak mala? Dakujem moc, fakt mi velmi pomoze osobna skusenost, v obchodoch ich sice maju v ponuke, ale nemaju ho rozlozeny na pozretie.

sabina1975
21. nov 2017

@luba_buba nie ja som nemala ziadny problem s nim vyhovovalo mi ze ked zaspala tak som si kocik otocila tak aby slnko / vietor nerobili galibu

luba_buba
21. nov 2017

@sabina1975 prepac este, ze otravujem, ale da sa dat aj do uplneho lahu? Lebo na fotkach je to v takom cca 30 stupnovom uhle :/

sabina1975
22. nov 2017

@luba_buba tak toto fakt neviem ja som ho kupila ked mala rok takze som to neriesila ale da sa dat hodne rovno ci je uplny lah neviem