Športový kočík v dobrej cene

gabriela93
7. júl 2016

Poradte prosim nejaky sportovy kocik,v dobrej cene,ale hlavne nejaky co sa da dat uplne do lahu.S akymi mate skusenosti 😕

nikaella
7. júl 2016

Ja som bola maximalne spokojna s chico simpliciti. Mam ho nahodeny aj v bazari. Nemali sme problem ho dat ani do maleho kufra auta ked sme sli na domolenku. Nove idu okolo 140e.

miminka91
7. júl 2016

ja chcem kupit britax je skladny a pohodlny a da sa dat do lahu a mas tam rozne moznosti prevedenia co sa aj kolies tyka

1radula1
7. júl 2016

@nikaella ten je fajn, tiež sme ho mali 🙂 kamarátka má kočiar z USA a má problém ho vopchať do auta a my ten náš by sme snáď vopchali aj do najmenšieho autíčka 🙂

nikaella
7. júl 2016

@1radula1 ako to je kočík za ktorým mi bude fakt že lúto. Najradšej by som malú aj teraz doň napchala ( bude mať 4r) :D

zuzulka474
7. júl 2016

Britax b agile plus, mame ho a nenašla som žiadny mínus na ňom ... Opierka až do ľahu, velmi ľahký a hlavne skladny...

avoketsimoch
8. júl 2016

no treba rozlíšiť, či chceš ľahký spratný, alebo maximálne pohodlie pre dieťa 🙂 u mňa vyhráva BOB - dcérka sa mi v ňom ako 3 ročná pohodlne vyspinkala...(už sa s ním lúčime ☹ ,kuk bazárik)

1radula1
26. júl 2016

@nikaella tak treba ďalšie bábo 😀

nikaella
27. júl 2016

@1radula1 uz sa neda...

1radula1
28. júl 2016

@nikaella prepáč, to som nevedela ☹

nikaella
29. júl 2016

@1radula1 v pohodke 🙂 ale teoreticky tam mozem macku priviazat a tu vozit :D

1radula1
1. aug 2016

@nikaella alebo nejakého zajačika 😀