Športový kočík s veľkou nákupnou sieťkou

ankavanekova
2. okt 2014

Ahojte, prosím vás aký športový kočík by ste mi odporučili? Maličká ma 8 mesiacov a už si začína sama sadať a nechce už byť len tak vo vaničke a ani vo vajíčku, takže hľadám nejaký dobrý lenže mám v tom bordel. Viem, boli tu témy už xy, ale popravde medzi 100 komentármi sa mi nechce hľadať. Lenže nechcem plastové kolesá a najlepšie by boli čo najvyššie, pretože sú tu hrozné cesty a tak. A nech má väčšiu tú nákupnú sieťku alebo čo to je. Ďakujem veľmi pekne za rady 🙂

vulka
2. okt 2014
siska53
2. okt 2014

@ankavanekova a ty tam nemas sportovu cast?
Skoda,ze si si nekupila nieco na sposob inglesiny magnum ci roan marita. To su aj hlboke kociky a sportiaky v jednom s pneumatikovymi kolesami,velkym kosikom dole.
Teda..ja mam skusenost s inglesinou magnum..

siska53
2. okt 2014

Pozri:,http://www.svetkocikov.sk/kociky-prampol/24645-...
Ale ten kosik sa mi zda aj tak maly...
Este somnasla jeden gesslein,len ten stal 615 a slo o kombinovany kocik,cize nielen sportiak.

ankavanekova
autor
3. okt 2014

@siska53 My sme kočík zdedili, ale športiak na tom je už v hroznom stave a nedá sa už použiť, preto niesom s ním spokojná. Maličká aj tak bola vkuse vo vajíčku, aj teraz tam je, pretože odmaličká neznášala vaničku. Mi v nej len plakala, takže som ju mala len vo vajíčku 🙂 A ten kočík čo sme zdedili bol 3 kombinácia. Ale na druhej strane som bola rada, že som nemusela kupovať a ešte to je značka CAM. Ale teraz by som chcela no iný, nevybrala by som si už taký aký sme dostali 🙂 Idem to teda kuknúť a ďakujem ;)

janka301
3. okt 2014

odporúčam gesslein F4,ja ho mám a super,vpredu ma menšie odpružené kolesá,vzadu väčšie,sedacia časť je dlhá cca 90cm,moja malá 18m,ma 83cm a v pohode sa vyspinká v ležmo,dlhá strieška s UV +50,odpružený..ide ticho,nehrká,využili sme ho aj pri 3ročnom synovcovi,ma zataz 20kg,a pri tom je lahky..na vyber je cca 40 odtienov...skuste pozriet,príp.bazar..

http://www.forbaby.sk/index.php?mod=catalog&idP...

janka301
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siska53
3. okt 2014

@janka301 len po hrbolatych cestach tie male kolieska vpredu nie su teda velkou vyhrou..aspon teda co ja som mala moznost vyskusat a odpozorovat...
Sudim tak aj podla kocika detskeho,co ma moja dcerka. Tiez ma na nom predne kolieska mensie. A uz na malych nerovnostiach sa s nim natrapi..

janka301
3. okt 2014

gesslein ponuka aj druhy par velkych kolies na vymenu,no mi sme absolutne za vyse roka nemali problem ani na piesku,ani na lesnych chodnikoch v tatrach,tak neviem..zadne kolesa su super odpruzene aj predne,takze my sme spokojný.A treba zvážiť pri kupe,kde sa prevazne bude kociar používať,lebo koli 5tim návštevam tatier,určite nekupim velke kolesa a uz vobec nie nafukovacie..My sme ho kupili pre naše používanie,a na rozbitých cestách ide normalne..toto je moj nazor,naše využitie,každy sa musi rozhodnut aky ma teren...