Športový kočík pre 5,5 mesačnú

stela555
4. jún 2018

Ahojte mamičky, viem ze na tému športový kočík sa tu diskutovalo veľa ale niektoré diskusie sú staršie a kociky inovuju. Tak vás poprosím o radu. Chcem kúpiť športový kočík no na trhu je také kvantum značiek v rôznych cenách že sa v tom strácam. Ktorý by ste mi poradili. Mala ma 5a pol mesiaca, ešte nesedí čiže by mal byť polohovatelny do roviny. Hlbokú vaničku statočne bojkotuje. Ďakujem za vaše praktické rady.

lenka1993
4. jún 2018

Vsak ju daj do sportaku od kombinacie. Inak dost si chvalia cybex balios s.

zuzuliennka1
4. jún 2018

ja mam vyhliadnuty Easy Go optimo - polohovatelny uplne do lahu, moznost otocit v smere aj protismeru jazdy, velka strieska, velky nakup. kosik

lenka1993
4. jún 2018

@zuzuliennka1 ale to vyzera na poliaka 😫 ci sa mylim? Nenasla som nikde vyrobcu.

katulienkamoja
4. jún 2018

ja mám teraz cybex balios s. maximálna spokojnosť. ako je ťažší. ale my bývame na dedine a ku domu nám vedie strkova ulička. takže aj toto su veci ktoré treba zvážiť kam s ním chceš chodiť, kde bývaš. či chceš aby bola sedačka otocna- na tomto je preto som ho kupovala. aj cena v pohode. rýchlo sa skladá. odpruzenie funguje ako má;) veľký nákupný košík. mala ma zatiaľ len 4 mesiace, čiže len leží v tom kociari viac menej. pekne sa vyspi. strieska je predĺžená. ručná nastavitelna. myslím že v tejto kategorii fajn voľba. ;)

katulienkamoja
4. jún 2018

*rúčka nastavitelna

zuzuliennka1
4. jún 2018

@lenka1993 nie , je to slovenská značka.... kočík som v online obchode našla ako Eurocart Optimo

stela555
autor
4. jún 2018

@katulienkamoja ďakujem presne tento kočík som pozerala celkom fajn cena je na ňom.. Ja mam roan bass soft aj športový ale mam pocit ze je strašne veľký pre ňu a stráca sa v ňom.. Nemáte tento pocit pri tomto kocariku pri vašej dcérke? A ešte je dosť ťažká manipulácia s nim

elanor1
4. jún 2018

Ahojte, pripojim sa k vam lebo mam podobny problem. Moja dcerka ma 9 mesiacov a chcem novy sportovy kocik. Mam CAM Dinamico 2014, ale vkuse sa s nim nervujem. Co som pozerala, tak pozdavaju sa mi oblubeny Britax 4-motion plus alebo Concord Wanderer (camino).
@stela555 Skus ich tiez pozriet. Concord sa mi paci viac len kvoli tomu, ze sa da dieta otocit v smere aj protismere, ale ta cast na nohy mi pride taka velmi latkova a nepevna. Zase na Britaxe sa mi viac pozdava velka strieska. takze neviem sa vobec rozhodnut medzi tymito 2 kocikmi. :D

lubik87
4. jún 2018

@zuzuliennka1 eurocart je polska značka

lubik87
4. jún 2018

@zuzuliennka1 teda aspoň v poľsku ich bolo ako.maku 😀ale možno dovoz zo Slovenska 🙂

stela555
autor
4. jún 2018

@elanor1 ten britax vyzerá dobre.. Len tam sa nedá otočiť v smere a proti smeru kočík.. To jediné je na zváženie

elanor1
4. jún 2018

@stela555 ano, tiez nad tym uvazujem a preto stale vaham, ze co kupit. Kedze moja je trosku starsia, asi sa bude vozit smerom na mna uz menej a teda mam dilemu, ci sa mi oplati platit 2x viac. Este aj Maxi Cosi ma obojstrannu verziu, myslim, ze sa vola Mura, ale nepaci sa mi na nom to madlo. Pride mi take, ze dieta sa nan napichne, ked sa bude naklanat dopredu-nabok. 🙂

stela555
autor
4. jún 2018

@elanor1 a ten cybex balios s si nepozerala? Ma dobre recenzie a v podstate všetko čo by mal mať.. Polohovanie, odpruženie, otočenie korby v oboch smeroch

beky1813
4. jún 2018

Ja mam kupeny valco snap ultra tailormade 2018. Este je v krabici, caka na svoju premieru. Dcerka zatial, klop klop, hlboky nebojkotuje.

majusska202
4. jún 2018

My máme x-lander x move a som maximálne spokojná bývame na dedine zlý terén ale s nim úplne v pohode 🙂 veľká strecha dá sa predĺžiť že ju má skoro po nohy. Aj do ľahu sa dá dat. Malého sme tam tiež skoro predkladali pretože mi prestal spat vo vanicke pomohla nám športová časť ja dosť zvedavý a takto viac videl.

gasinka1983
4. jún 2018

Ja mam petite& mars street air, zvladne kazdy terèn, je lahký, ovladat sa dá aj jednou rukou...u mna 100% spokojnost.

kddd
4. jún 2018
nelie1
4. jún 2018

Ja mám Petite&Mars Street, celkom som bola s nim spokojná. Len je to klasický športový kočík, nedá sa otáčať. Ale aj tak som kúpila Valco snap 4, a pre mňa je lepší. No tiež sa nedá otáčať, malý ide mať 10 mesiacov ale v pohode sedka vidí všetko, ja aj on sme spokojní. Tiež som uvažovala že kúpim dáky na otáčanie, ale už sa mi nechce viac investovať, a aj tak keď začne behať. Na spinkanie je tiež super, teda obidva aj Street aj Valco. Sú v podstate skoro rovnaké, ale....

katulienkamoja
4. jún 2018

@stela555 nie nemám taký pocit. odfotim keď sa vyspi 🙂 a s týmto sa ľahko manipuluje.

stela555
autor
4. jún 2018

@katulienkamoja ďakujem 🙂

zuzuliennka1
4. jún 2018

@lubik87 no to nevadi, ale je to jeden z mala kocikov, ktory sa da vozit v smere aj v protismere + uplny lah

lubik87
4. jún 2018

@zuzuliennka1 ja mám Concord Neo ten sa dá voziť tiež v smere aj proti 🙂 len ma korytkove sedenie ..malému vyhovoval uvidíme čo povie mala nato 🙂

lubik87
4. jún 2018

@zuzuliennka1 ja mám Concord Neo ten sa dá voziť tiež v smere aj proti 🙂 len ma korytkove sedenie ..malému vyhovoval uvidíme čo povie mala nato 🙂

zuzuliennka1
4. jún 2018

@lubik87 korytkove nechcem, chcem uplny lah

ikissedagirl
4. jún 2018

@stela555 nasa sa v kociku stracala az do 2rokov. Potom sa narodil surodenec a prestala sa kocikovat v nom. Teraz ma 3,5 a bol by jej ten kocik akurat. Ono je to tak vyrobene, aby sa tam voslo aj vacsie dietatko....

kubkovamama
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubik87
4. jún 2018

@zuzuliennka1 lah je úplný len nie rovný ..malý mi nechcel klasické spanie a toto sme skúsili a vyhovovalo 🙂 len uvidím pri malej lebo ťa rada spáva na chrbte čo tu možné nieje :/

babi81
4. jún 2018

@stela555 bugaboo bee ;) my sme dpokojny

keathli
6. feb 2019

@beky1813 Ahoj prosím ťa, ako si spokojná s kočíkom???? Veľmi, veľmi zvažujem práve toto Valco, otočná korba..... Mo ďakujem