Športový kočík podľa mojich predstáv

mirullka
31. mar 2013

Ahojte maminy, hladam sportak s nasledujucimi kriteriami; pohodlny pre dietatko, velke kolesa, nie golfky, moze byt aj 3kolka, velka sklopna alebo rozzipsovatelna strieska (uz nechcem chodit pri slniecku s plienkou), na strieske pripadne okienko, alebo "vetracka", chrbtova opierka polohovatelna do viacerych poloh, aj do lahu a aby mala aj bocne "usiaky", polohovatelnu opierku na nozicky, aby bol kocik lahko a rychlo zlozeny, ale nemusi byt maly, no aby bol z tych lahsich. Ci bude sedacka otocna v smere a protismere nehra rolu, ani velkost kosika. Kocik hladam uz dlhsie, no vzdy mi tam nieco nesedi...manzel sa smeje, ze taky ako ja chcem este nevyrobili 🙂 no ja verim, ze som len zatial malo hladala, tak dajte tip, ci taky kocik mate, resp. poznate. Dakujem! 🙂

jchrastova
31. mar 2013

ja stále ospevujem svoj quenny speedi trojkolka, veľké kolesá, 3 kombinácia dajú sa dokúpiť extra časti, polohovateľný, pevná vanička, super už aj v sede ked baby vyrastie, dá sa vložiť zmenšovacia vložka, pekne aj buva v nom, mám k tomu aj slnečník, madlo, pumpu na dofúkanie kolies, asi len ten otvor na strieške nemá...letela som s ním - super rýchle skladanie stlačením predného gombíka pod madlom a potisnem smerom nadol a zafixuje sa aby sa už neotvoril, kolesá sa dajú odňať moc rýchlo iba stisnutím gombíka, predné kolesa sa nastavuje fixuje, aj po pláži aj po snehu aj po kameňoch som sním prešla, malý má 104 cm a je mu stále dobrý a nevieme si od neho odviknúť....pokukajte referencie nan...ja som ho kupovala pred 4r okolo 600e....

aristka
31. mar 2013

per perego gt3,ak chceš nafukovacie kolesá nebude žiadny kočík ľahší,inak tento kočík je top v trojkolkách a je stabilný,dieťa nevykotíš,má všetko čo píšeš,mám ho a veľká spokojnosť

zlatat
1. apr 2013

a čo tak Baby jogger elite ?