Športový kočík na jeseň/zimu

cic33
26. aug 2024

Dobrý deň mamičky. Prosím Vás ako ste riešili športové kočiky na jeseň/zimu ? Lebo čo pozerám, tak niektoré športiaky nemajú vôbec nánožnik a neviem ako to urobiť. No aby dieťatko bolo v teple v zime. Viete mi prosím odporučiť športový kočik ktorý ma aj nanožnik alebo poradiť ako balíte vy v zime vaše deti do športiaka ak nemáte nanožnik? Ďakujem

bolarazjedna
26. aug 2024

Ja som nánožník nepoužívala, prišlo mi to nepraktické, keď som chcela odopnut (napr v obchode), nemala som to kam dať.... Dieťa bolo vo fusaku a ten fusak som rozopla, keď som potrebovala, aby sa niekde neuvaril.

really8
26. aug 2024

@cic33 nanoznik som ani raz nepouzila. Len fusak. Nezijeme na antarktide. Pancusky, ponozky, teply overal, fusak. Ked bolo vonku -15 tak sme nesli.

anjelicek26
26. aug 2024

Nevidím vyznam mat nanoznik. Mali nepremokavy fusak.

vyrovnanaosoba
26. aug 2024

Pridám sa k tým, čo nánožník nepoužívali. Keď boli ešte bábätká do roka, tak fusak. Keď už behali, tak overal a deku. Fusak už nechceli.

cic33
autor
26. aug 2024

Ďakujem Vám 😇 super fusaky mám, tak len športiak ☺️

sun_shine_2020
26. aug 2024

@cic33 odporucam Valco snap 4 - zvladne kazdy teren, odvezie aj vacsie dieta a vyspi sa tam poh9dlnr aj 3 rocne dieta, ma velky kosik na nakupy, je lahky a spratny aj do maleho auta.

lucia13022023
26. aug 2024

Ani ja som nánožník nepoužívala. Stačí fusak a dieťa slabšie obliecť, legíny/pančuchy, body a overal.

surama
26. aug 2024

Presne tak, tiez som nanzonik nepouzila, iba fusak.