Športový kočík, ktorého poťah sa dá prať

linda20111
20. aug 2013

Ahojte, chcem kupit sportovy kocik pre babo, pretoze na tom co mame sa polamala sklapacia cast, cize ho mozem dat len do lahu. Nemam cas chodit po obchodoch a hladat preto sa pytam tu, chcela by som kupit taky sportovy kocik, ktoreho potah sa da dat dole a vyprat v pracke a tiez aby sa dal sklopit do lahu, pretoze maly zvykne spat v kociku (ma 7a pol mes). Ak mate taky kocik doma prosim napiste o znacku, typ, aby som si mohla to pozriet co najskor. (chcem kupit novy nie z bazaru) Dakujem velmi pekne

januliku
20. aug 2013

@linda20111 My mame Inglesina Espresso. Da sa prat komplet potah aj strieska.

katrinka8
20. aug 2013

@linda20111 - ahoj, my mame Cam cortina X3 - ale je to trojkombinacia, neviem, ci sa da kupit aj samostatne sportak ... ale ide do uplneho lahu a da sa na nom prat potah 😉 Inak, existuju aj rozne "vlozky" alebo ako to mam nazvat, do kocika, podlozky, ktore mozes jednak obmienat a menit si dizajn kociara, a jednak nemusis potom prat potah v kociku, ale peries len tie. Plus podla mna vyhoda v tom, ze v lete si mozes dat nejaku bavlnenu, dietako sedi na prijemnom materiali, v zime alebo na jesen, ked je chladnejsie, zase flisovu napr. aby ho trosku hrialo aj od spodu (ked este nepotrebujes fusak).. Na jedntlive typy kociarov sa daju asi kupit aj v obchodoch, pripadne som videla niekolko inzeratov na MMB, kde ich mamicky aj siju na objednavku (vyberies si farbu, latku, vzor atd.), alebo nieco taket univerzalne: http://www.emitex.cz/univerzalni-vlozka-microfl... proste ochrani Ti to trochu ten kociar pred castym pranim. Alebo ak si zrucnejsia, zvladnes usit aj sama. Skusila by som sa asi orientovat najma na kociar, kde ide opierka uplne do lahu, pricom ale sa da sklopit aj ta cast, ktora je pod nozickami - niektore kociky sa sice sklopia vraj do lahu uplne, ale tak, ze nozicky su hore, iba chrbatik ide do lahu... 😒

aristka
20. aug 2013

ja som mala perg perego

danielatn
30. aug 2013

@linda20111 ahoj, ja som kupovala sportovy kocik ConCord Fusion, ked mal maly 8 mesiacov. Potah sa dal v pohode prat, da sa k nemu kupit aj original fusak, slnecnik. Nanoznik je uz sucastou kocika. Do spodnej vanicky toho vliezlo teda statocne. Manipulacia na vybornu, lahko skladatelny.

e_z
2. dec 2013

O Inglesine Espresso sa dá už dočítať aj vo Wiki Modrý koník: : https://www.modrykonik.sk/kocik-inglesina-espre...

@januliku , keďže ho máš, napíš prosím dole pod článkom svoju skúsenosť ako si s ním spokojná alebo nespokojná. Dik.

alyze
21. sep 2014

@januliku ahoj, citam ze aj vy mate inglesina expreso aj my ho mame, ale netusim ako dat dolu cely potah z kocika, aby som ho mohla oprat, vsade to ide fajn, ale stroskotala som na bokoch pod tym plastom, netusim, ako to z tadial dostat, poradite prosim ? Dakujem

janka_mamka
21. sep 2014

Najlepsie je spravit si ten cas ist do toho obchodu,popytat sa,ohmatat kocik. Moj skromny nazor