Športový kočík do troch rokov

petra098
2. apr 2023

Milé mamičky prosím o radu športový kociarik vhodný do 3 rokov ktorý je priestranný

nafka0483
2. apr 2023

@petra098 Greentom

petra098
autor
2. apr 2023

@nafka0483 Veď to je nestabilný kočiar tak pre bábiky akurát 😁

simona20201309
2. apr 2023

@petra098 valco trend

nafka0483
3. apr 2023

@petra098 No nevrav :D ja s nim mam len dobre skusenosti a tisice dalsich zien tiez... chcela si poradit, poradila som, ktory je podla mna super.

anonymous87
3. apr 2023

@petra098 my mame Petite&Mars street+. Za mna velka spokojnost

oblecenie99
3. apr 2023

Greentom je náhodou dokonalý pre staršie deti, na rýchle presuny. Ľahký, praktický, spratný, žiadna hrkálka, ideálny na prestupy v MHD v meste a do úzkych uličiek obchodov, prejde aj rozbitý mestský terén, a najmä je skutočne PRIESTRANNÝ - sedaciu časť, aj keď sa nezdá, má veru priestrannú. Vystriedala som športiak z trojkombi, potom fungl nový Kinderkraft športový, mali sme aj Baby Jogger City (ten bol tiež fajn a pevný, skladný s dlhou ložnou plochou, ibaže na mňa celkovo pôsobil robustnejšie..) a Greentom a jediný kočík vhodný pre bábiky z nich bol ten poľský Kinderkraft - hrkálka, ktorú som dala preč po dvoch použitiach. Zo všetkých štyroch bol Greentom najspôsobilejší na presun skoro trojročného dieťaťa (mal tesne pred troma narodeninami, kedy sme ho naposledy použili). Používala som ho dennodenne aj na dopravu do jasličiek. Čiže si nedostala zlú radu..