Športový kočík do terénu a neskôr na vaničku

lajlilinka
21. aug 2015

Ahojte, chcela by som športový kočík s týmito kritériami -
1. Ľahký, skladný v celku.
2. Gumenné nafukovacie kolesá.
3. Polohovatelny do lahu.
4. Neskôr je možné k nemu dokúpiť hlbokú vanicku.

Ja som sa dopatrala iba k Britax B Motion. Viete ešte o takom nejakom a ak máte, ako ste spokojné?
Ďakujem.

Teraz mám klasickú 3 kombináciu, ale vedieť vtedy čo viem teraz, riešila by som to úplne inak 😉 lebo sportak z toho je veľký, ťažký, v dvoch kusoch...

adulkas
21. aug 2015

@lajlilinka tiež som tetraz múdrejšia ako keď sme kupovali 3kombináciu, my máme PegPerego book plus je úžasný, ľahunký, veľmi dobre sa nakladá do kufra, ale tie penové kolieska po jamách a hrboch nič moc.

Športový sme už kúpili Britax B Motion, máme 4kolesový v každom obchode mi radili, že do terénu radšej 4 kolesá, ako 3, používame ho tak mesiac, do terénu v pohode, prejde celkom pekne po rozbitých chodníkoch, poľnej cestičke aj tráve, ale nakladať do auta by som ho nechcela každý deň, je dosť ťažký, síce sa zloží jedným ťahom ale musíš byť veľmi rýchla aby ti rúčka nabuchla o zem, takže máme 2 kočíky PegPerego v aute k babkám na nákupy a a Britax doma na prechádzku psom a tak.
Inak kamarátka má TFK tiež nemecká značka sú to terénne kočíky, mrkni tú značku, na SVK dosť málo predávané

poly2406
21. aug 2015

Ja by som za nič nevymenila gesslein f4.
Tiež nemecký...Polohovateľný do ľahu, priestranný, vysoká nosnosť! V pohode aj 4 ročné dieťa. Už som ho chcela predať, no malý sa ho nechce vzdať. Aj v ňom pospí. A to merá 104 cm.
Kočík váži 9 kg.
Inak aj teutonia je veľmi dobrá a kvalitná nemecká značka - môžeš si ho obzrieť v mojom bazári.

mmmzm
21. aug 2015

Baby jogger city elite,skus dat do vyhladavaca,najde aktualne rady od mamiciek. Aj tu na Mk daj do hladacika,su tu samostatne temy. Za mna spokojnost.

lajlilinka
autor
21. aug 2015

Zienky a dám na ne potom aj hlbokú vanicku?

Som našla na nete B Motion 3 v akcii...keď si predstavím, že tá naša 3 kombinácia ťažká stála o 70 eur menej... Vrrr

Idem pokukat tie vaše typy...

mmmzm
21. aug 2015

@lajlilinka ano na BJC elite da sa dokupit, pozri tu skupinu kocik baby jogger city,su tam aj fotky. A ano je to drahsia kupa,nez bezne 3-kombinacie.