Športový kočík do každého terénu

erika203
9. mar 2017

Prosím o rady 🙂 začala som sa venovať výberu kočiarika, ale myslela som si že to bude jednoduchšie. Nakoľko som pracujúca mamička tak veľa času nemám s hľadaním preto sa obraciam na Vás potrebujem pre synčeka kvalitný športový kočík na každodenné použitie , do každého terénu hlavne nech je priestranný o trojkolku nemám záujem mám s tým nie dobré skúsenosti. Som vďačná za každú jednu radu od Vás ...🙂

stanka2612
9. mar 2017

Za mna urcite Petite&mars Street kocik.Je pohodlny,lahko skladny a je tu moznost dokupit si nafukovacie kolecka,ja ich mam a teda zvladol aj narocne tereny,dokonca ked manzel lyzoval,tak som maleho pod vlekom kocikovala a isiel skvelo.ale urcite kazda napise ten svoj,co ma,ze je spokojna 😉😉😉
Kazdpoadne Vam prajem,nech kupite taky,aby Vam vyhovoval 😉

http://www.buggies.sk/petite-mars-kocik-street-...

katrinka8
9. mar 2017

My sme veľmi spokojní s Britax B-Agile. Vyššia rada je B-Agile + alebo ešte aj Britax - B-Motion+, ale princíp je rovnaký. B-Agile je najjednoduchší - nie je nastaviteľná výškovo rúčka, ale nám nebolo treba, lebo sme s mm približne rovnako vysokí a kolieska nie sú nafukovacie. Tie sme však ani nechceli, takže u nás jednoznačná voľba.

stanka2612
9. mar 2017

@katrinka8 ten som chcela,len k nemu nie su nafukovacie kolesa 😉 keby boli,tak je pre mna b-agile dokonaly 😊

erika203
autor
9. mar 2017

@stanka2612 ďakujem za typ mrknem sa na to 🙂

erika203
autor
9. mar 2017

@katrinka8 ďakujem za typ 🙂

katrinka8
9. mar 2017

@stanka2612 - mali by sa dať dokúpiť 😉 Pridaj sa do skupiny Britax, tam zistíš určite, či sú: https://www.modrykonik.sk/group/4260/detail/

stanka2612
9. mar 2017

@katrinka8 dakujem za tip,no uz mam ten petite&mars 😉 nemam ho ani pol roka,muz by ma uz asi zabil,uz som dvakrat menila kocik 😂😂😂 ale mozno pri druhom,ak by sa podarilo

katrinka8
9. mar 2017

@stanka2612 - aha 😀

katulikle
9. mar 2017

@stanka2612 to si nic z toho nerob ja mam 3tie dieta a uz som pri nej vymenila 2..momentalne mam 3ti kocik,asi aj posledny nakolko bude mat 2 roky v lete,sama chodi od roka ale na rychly presun ci do obchodu len s kocikom..ja som momentalne zakotvila pri bebetto,ale mala som passo aj maxi cosi trojkolku..zo vsetkymi som bola v ramci moznosti spokojna ale bebetto bol moj sen..

stanka2612
9. mar 2017

@katulikle moj sen je stokke scoot v2 ale tolko prachov za sportiak nedam 😂

redakcia
9. mar 2017

ahoj @erika203,
niektoré kočíky aj so skúsenosťami mamičiek nájdeš aj tu na Koníku
https://www.modrykonik.sk/kociky/
veľa šťastia 🙂

petuskaa
9. mar 2017

Britax B-motion

kazuzka
9. mar 2017

Skuste pozriet Oyster Zero. Najprv som kupila Britax B-motion a bola som ho vratit je to strasne hebedo nebola som spokojna tazky a velky. Vymenila som ho za Oyster a som spokoj a viac vyzera ako golfac ale nieje ako golfac super lahky a skladny a je aj pekny.

erika203
autor
11. mar 2017

pozrela som si zopár kočíkov a teraz sa rozhodujem medzi Oyster Zero alebo concord wanderer nijaké skúsenosti by mi pomohli 😉

zuzi_h
11. mar 2017

Ahoj, ja mam kocik concord wanderer, a zatial som spokojna. Sportovu cast som este len teraz zacala pouzivat, ale musim povedat, ze je skutocne priestranna a maly ma v nej vela miesta. Lahko polohovatela, otaca sa do obidvoch smerov a taktiez dobry pristup do kosika. Mozno by bolo fajn, keby sa strieska dala trochu viac sklapat ponad dieta a viac ho kryla, ked sedi. Konstrukciu wanderera mam odskusanu, pouzivam ju uz osmy mesiac a aj ked je trochu tazsia, som s nou velmi spokojna. Ide pekne potichucky, je naozaj kvalitne urobena a super sa ovlada aj vdaka dobrym kolieskam. Kocik odporucam, aj ked ho nemam s cim porovnavat, lebo je to moj prvy kocik. A dalsi ani tak skoro neplanujem, kedze mi dufam vydrzi aj pre dalsie babatko.

erika203
autor
12. mar 2017

@zuzi_h Ďakujem pekne za radi pôjdeme ho kuknúť na živo už nás dosť tlačí čas 🙂