Športový kočík Baby Berry BB 310

crapula
6. jan 2012

Ahojte maminky, chceli by sme kupit novy sportovy kocik a dnes sme na zlavedna.sk nasli toto http://www.zlavadna.sk/Bratislava/Zlava_5649_sp...
vyznate sa v kocikoch? mohli by ste mi podarit aky je? dufam, ze sa teraz vsetky nerozpredaju :D

crapula
autor
6. jan 2012

viete mi niekto poradit?

missacko
8. jan 2012

Aj mna to zaujalo, no nakoniec som pozerala niejake ine stranky, kde predavaju tie "sportiaky" a stoja 59 Eur. Je to lacnejsie v zlavedna no nie zasa az tak, ako to prezentuju.. ale ak ma niekto skusenost budem len rada, ja sportovy kociar mam no chcela som skladnejsi a tento sa mi celkom zapacil..

janush
9. jan 2012

@crapula tiez nad tym uvazujem a hladam informacie 😉

sonka_d
14. jan 2012

Ahojte, my sme využili ponuku na ZlaveDna a sme veľmi spokojní. Jasne nie je to mercedes, ale kočík má všetko čo píšu a malý je v ňom spokojný .. Je veľmi ľahký a skladný, dobré a jednoduché vypracovanie. Sedenie pre bábo super (skúsili sme aj BabyPoint a malý sedel tak hlboko a ďaleko, že ani nedosiahol na madlo a nevidel pomaly von..). Takže BabyBerry je fakt dobrý. Na stránke to nepíšu, ale polohovateľné sú aj nôžky, chrbátik sa dá do poloľahu, čo nie je zlé.. nám sa páči.
@crapula
@janush
@missacko

vladenka666
23. jan 2012

Ahoj aj my sme chceli využiť tuto ponuku. Pokiaľ sme sa rozhýbali akcia sa však skončila. Dnes sme však objavili toto http://boomer.zoznam.sk/Košice/Zlava_4897_sport... takže ideme objednať. 😉

miladaenjoy
1. jún 2012

@sonka_d mohla by som sa spýtať eči ste spokojná s kočikom Baby Berry. Zohnali ste naň aj pláštenku? Chcela by sim ho kúpiť. Ďakujem.

sonka_d
1. jún 2012

@miladaenjoy Po dlhšom používaní sa ukázali výhody aj nevýhody... používame ho ako kočík na nákupy, na to je super - veľmi skladný fakt a šikovný, obratný.. Na druhej strane nám začalo odpadávať predné koliesko po pár mesiacoch používania (?). Manžel povedal, že je tam niečo zlomené, tak ma hnevá že sa zlomilo fakt rýchlo... možno by som investovala trochu viac a kúpila nabudúce niečo kvalitnejšie.. ale za tú cenu je OK - odporúčam ako nákupný a dovolenkový, skôr nie na bežné nosenie. PS. pláštenku som nekúpila, používam univerzálnu z DM drogerie.

miladaenjoy
1. jún 2012

@sonka_d ďakujeeeem.

balazica26
11. jún 2012
sonka_d
11. jún 2012

@balazica26 Dnes to manžel poslal poštou. Mali by nám to uznať, lebo tá časť, ktorú sme zlomili bola na aretáciu predných koliesok a nemá žiadny vplyv na odopínanie kolieska - takže problém by nemal byť na našej strane.. no uvidíme..

balazica26
12. jún 2012

@sonka_d

my sme ho dostali darom od synovych krstných rodičov...ale bol to môj návrh...tak som tiež zvedavá koľko nám vydrží... budem rada ak dáte vedieť, či vám reklamáciu uznali.

lenza
14. jún 2012

ja som taktiež vyuužila tuto ponuku - zdala sa mi dobrá cena a potrebovali sme kociar hlavne lahky a skladatelný - do auta ... vybavenie obj. expresné, velmi rýchle ... nakolko som momentalne vycestovana, kociar som nemala moznost pozriet realne no dufam, že nebudem sklamana a že nám cosi vydrži ... budem rada za kazdy info a skusenost s nim ...

lenza
14. jún 2012

@sonka_d ahoj, prepáč, že sa na teba obraciam, ale mala by som zaujem o info ohladom kociara, ci si s nim aj po case spokojna atd. ja som ho prednedavnom obj. na ponuke dna, zdal sa mi vyhodná cena atd. ... dosiel mi, ale momentalne nie som na SK, prevzala mi ho segra a ta mi tvrdi, ze je o nicom, ze mi nevydrzi len malo, že iste to je na par dni ... tak z toho zmätená ... dik

sonka_d
14. jún 2012

Ahoj, kočík je super na nákupy- ľahko skladný, šikovný a ľahučký. Reklamáciu nám rýchlo vybavili, pošlú nové koliesko... takže je všetko OK.

janush
3. aug 2012

@lenza tiez mam ten kociar a bohuzial nie som spokojna, je velmi slaby a hrka 😒

lucwika
26. jan 2013

ja mám hlboký kočiar tiež zo zlavadna.sk a Nie som s ním spokojná. Gumy na kolieskach sa rýchlo derú, už tri krát za 8mesiacov sa predralo koliesko v mieste dezénu.Tiež sa nám sklápa strieška pri väčšom otrase. ked porovnám kočíkovanie iného kočiaru, príde mi ťažký a ťažko ovládateľný. ale na nákupy je OK, vela sa zmestí do košíka dolu. Pláštenka je bez okienka, čo je mínus.
už by som ho nekupila...

cmelica
10. feb 2013

@sonka_d ahoj...prosim ta stale ste spokojny s kocikom bab berry... objavila som nan zlavu a sondujem co a ako... dakujem 🙂

sonka_d
11. feb 2013

Ahoj, rýchlo zložíš, ľahký a ideš... ale na denné nosenie skôr nie - rýchlo sa vyhrkal, takmer rozsypal...Ja by som už nekupovala..

jenny2603
1. apr 2016

Ahojte aj ja mám dilemu či kupovať golfac Baby Berry..či sa oplatí a koľko vôbec vydrží 😕 bo ide leto a hlavne chcem využiť pre dcérku na rannajsie vozenie do škôlky po autobusoch bo máme ďalej škôlku 😒 a rýchlo rýchlo aby som stihala do práce...jedna pani na koniku ho ponúka za 30€ ,tak či vôbec vydrží či má dlhšiu životnosť.Ďakujem za info 😉

sya
16. júl 2016

@jenny2603 ahoj.chcem sa spytat na kocik ci vam hrka a ci ste zohnali na neho nanoznik dakujem

sya
16. júl 2016

@sonka_d prosim vas zohnali ste nanoznik na tento kocik a hrkal vam?

sonka_d
17. júl 2016

Nanoznik som mala nakoniec z ineho kocika, ale nepouzivala dlho. Kocik sa nam rychlo rozhrkal, nekupovala by som na denne pouzivanie.