Športový kočiar pre 13 mesačného drobca

tinulka174
3. okt 2014

Ahojte, potrebovala by som poradiť s kúpou športového kočiarika.
Môj drobec ma 13 mesiacov a chcela by som mu kúpiť išportový kočiar.
Ten čo máme nám už nevyhovuje a preto by som potrebovala poradiť.
Som dosť vysoká ( 175cm) preto by som chcela kočiarik ktorý bude vyšší, alebo sa dá nastaviť na výšku a odľahčený.
Prosím viete mi niekto poradiť?
Ďakujem

basenka7677
3. okt 2014
jul11
3. okt 2014

@tinulka174 ja predavam Bebe Confort High Trek. este ho nemam nafoteny.Ale je oranzovy.Podla mna neutralna farba,ale nie kezdemu sa paci pre chlapca. ja mam 172cm a je super,lebo sa da dat vysoko rucka. je lahucky, je to 3kolka. Sedenie v smere aj protismeru jazdy.Som z KE. Tu je link na fotky https://www.google.sk/search?q=bebe+confort+hig...

strociatka
3. okt 2014

odporucam nabehnut aj s malym do nejakej velkej predajne s kocikmi, vyskusat si sama s malym, povozit sa v predajni a najst si to,co bude vyhovovat vam obom, potom mozes napr. kupit aj cez net, ak najdes lacnejsie. Kazda ti odporucime nieco ine, jednej vyhovuje fr. sed, ina by don dieta nedala, jednej vyhovuju nafukovacie kolesa, ina by sa z nich zblaznila... V predajni ti poradia a hlavne to uvidis a vyskusas. Drzim palce a uzi si to. Poskusas a najdes svoj ideal 😉

tinulka174
autor
3. okt 2014

@strociatka
Ďakujem to bude asi najlepšie 🙂

gabika87
3. okt 2014

Mysme nedavno kupili britax agile a nemozem nic vytknut, urcite za to vyskusanie stoji.

lejlla
3. okt 2014

Tiez som za britax alebo brio go....

nicolle21
3. okt 2014

ja som tiez za britax b-agile, mam 175cm tiez a je akurat, pripadne ak by ti velmi nesadla vyska, tak b-motion s polohovacou ruckou.. je to najkompaktnejsi kocik, aky poznam, pre mna osobne skvely, nenasla som na nom ziadnu chybu zatial, jazdime od marca, niekedy aj viac ako 2x denne 🙂