Skúsenosti s Petit Mars Street Air

ling333
15. jan 2021

Ahojte, ake su vase skusenosti s Petit Mars Street Air s nafukovacimi kolesami. Potrebujem ho pre 6 mesacnu dcerku, do vanicky sa uz nezmesti. Casto kocikujem na polnych cestach, zvladne dobre aj teren? Rozmyslala som aj nad Valco Snap 4 Sport alebo Joie Litetrax 4 Air. Ktory by ste odporucali? Budem vdacna za kazdy nazor 🙂
Lenka

simona92101
15. jan 2021

@ling333 ahoj,z tejto trojice Petit na polne cesty urcite nie.ale ja by som nevybrala ani jeden,pretoze do takeho terenu treba dobre odpruzeny kocik,ak nechces aby ti po chvilke vsetko vrzgalo..

ling333
autor
15. jan 2021

@simona92101 Dakujem pekne

simona92101
15. jan 2021

@ling333 skus sa tu poinformovat v kocikovej poradni na dobry terenny kocik.ja by som isla do znacky Thule.sice drahsie ale zvladne akykolvek teren

eliniatko
4. feb 2021

za mňa ti tieto spomenuté kočíky na terén nepostačia, nie sú to tereňáky. radšej pozri väčšie, alebo trojkolky. ak z nich, tak potom Street+ Air, ak ten terén nebude zásadný, lebo aj trošinku to odpruženie tam je (je vylepšený), aj kolesá sú väčšie, aj je taký robustnejší. ale ja by som skôr pozerala po bazárovom Baby Jogger City Elite, alebo možno Britax B-Motion 3 Plus.

eliniatko
4. feb 2021

TFK kočíky sú tiež super.