Skúsenosti s kočíkom Roan Blooom?

kik_i16
4. sep 2019

ahojte, nenasla som nejaku podobnu temu, tak hadam to tu nebude duplicitne.

Mate niektora skusenost s kocikom Roan Bloom? (v diskusii som nasla len ohladom Roan Bass soft)
Dakujem 🙂

relaxx11
9. sep 2019

@kik_i16 ahoj my sme ho kúpili a zamilovana som do neho. mame s manzelom 178 a 193 cm, je úžasný pre vysokých ľudí, jednoduchý, ale ešte som v ňom nekocikovala, až o mesiac. takze co sa tyka praktickosti, neviem poradiť. dizajnovo je pre mňa dokonaly, tie oblúkové spodky kocikov mi uz oci isli vyskrabat, a plus úplne úžasné farby, my mame tmavomodru a je krásna decentná

kik_i16
autor
9. sep 2019

@relaxx11 jeej super 🙂 dakujrm za info... aj my sme sa pre neho rozhodli.. este vyberam farbu ktoru objedname 🙂

lemadoranka
12. sep 2019

@relaxx11 kde ste ho prosim kupili ? Ja by som ho chcela vidieť naživo a som z KE

relaxx11
15. sep 2019

@lemadoranka Centrum kocikov v Nitre.
skuste si obvolat obchody v okoli, ci ho niekde majú. aj ja som to tak riešila aby som zbytočne nešla mimo mesto.

kik_i16
autor
24. sep 2019

@relaxx11 tak vcera sme konecne objednali kocik 🙂 chcem sa opytat, mali vtedy modru na sklade? ak nie, kolko trvalo kym kocik prisiel? 🙂 dakujem

relaxx11
25. sep 2019

@kik_i16 povedali nám 4-6t, ale za 2-3t mi volali ze si pren mozem prísť, a dokonca sa ma spýtala ci nám ho ma zložiť a poukazuje nam ho ked si pren prideme. top prístup!

tanuskatom
6. jan 2020

Rozhodovali sme sa medzi coss a bloom...ale bloom vyhral..cez tyzden ho idem objednat vtt

nelka0810
17. máj 2020

@tanuskatom mate ten zeleny? Vedeli by ste prosim poslat foto? A ste spokojna? Ďakujem 😊

tanuskatom
21. jún 2020

@nelka0810 mame zeleny a som spokojna ..je to vacsi kocik ale sme s manzelom aj vysoky aj babo mame vacsie(dlhsie)

nelka0810
21. jún 2020

@tanuskatom nakoniec sme ho kupili aj my, len v inej farbe 😊

kik_i16
autor
21. jún 2020

@tanuskatom @nelka0810 nerobi sa vam osmicka na zadnych kolesach?

nelka0810
21. jún 2020

@kik_i16 nie, ale momentalne je este zlozeny v krabici do porodu, ale ked sme ho pozerali rozlozeny bol v poriadku 😊 tebe sa robi?

kik_i16
autor
25. jún 2020

@nelka0810 hej :/ avsak budem to asi reklamovat... nerobi to moc, ale predsa len..

tanuskatom
29. jún 2020

@kik_i16 my jazdime uz 2.5 mesiaca anic

tanuskatom
29. jún 2020

@kik_i16 nerobi

ericia
12. aug 2020

Ahojte dievčatá.. Zvažujeme kúpu kočíka Roan bloom.. Prosím vás ste spokojne? Ďakujem veľmi pekne 🙂

lemadoranka
13. aug 2020

@ericia s vaničkou som bola max spokojná, športová mohla byť aj lepšia

relaxx11
13. aug 2020

@lemadoranka v com lepšia? aj my ho mame, myslím ze je ok, v lete využívam teraz stále odzipsovanu striesku a ked mam maleho otočného od seba, nakukam aby som videla co robi. aj mu tam prefukuje trosku.

tanuskatom
13. aug 2020

@lemadoranka my mame zatial vanicku iba takze sportovu cast este neviem povedat ale planujem ho vyuzit na plno aj sportovu cast a kocik si nechavam aj pre druhe zatial som snim velmi stastna ...hladala som dlho vyberala a bloom mal celkom velku sportovu cast sirsiu dalo sa mi tam aj 3 rocne dieta skusali sme v obchode 😂😂😂 sklada sa cely dokopy neviem mozno pouzivanim sportovej casti zistim nejake nedostatky uvidime ..ale zamna je to super kocik..nemenila by som

moni1811
Autor odpoveď zmazal
Zobraz