Skúsenosti s kočíkom Inglesina Quade

kristiju
7. júl 2015

Ahojte! Paci sa mi kocik inglesina quade a rada by som si precitala vase skusenosti s tymto kocikom.hlavne ma zaujima vnutorny rozmer sedacky sportoveho kocika.za informacie dakijem...

janulili
9. júl 2015

Dizajn je pekny,ale to je tak cele.vobec nie je terenny ako hovoria,vanicka aj sportova cast su male,sportova cast navyse nema opierku na nozicky,co ma ako tehotnej nenapadlo riesit.tiez skladanie a rozkladanie jednou rukou sa dost casto zasekava.uz by som nekupovala.mali sme tam aj dve vady,co sice opravili,ale neuznali ako reklamaciu a pri komunikacii sa autoriz.servis spraval velmi arogantne

kristiju
autor
10. júl 2015

Dakujem janulili za tvoje skusenosti.ta opierke nohy sa aj mne zdala byt kratka...skoda lebo vyzera naozaj pekne ten kocik ☹

janulili
10. júl 2015

Nastastie nasa Terezi sa nechce uz vozit v kociku,takze este jej to staci,a to je dost dlha na svoj vek.ma teraz 15 mesiacov.horsie su tie zavady,praskli nity na podvozku,tak uz tomu kociku neverim z hladiska bezpecnosti.a to sme ani nechodili po terene,uplne opatrne sme jazdili,ved tam bolo nase zlaticko, a napriek tomu to prasklo