Skúsenosti s kočíkmi Riko basic, Sport Plus

lorika6988
1. jan 2022

Ahojte, máte nejaké skúsenosti s kočíkmi riko? Sú cenovo dost dostupné, aj sa nám páčia. Zaujíma ma trojkombinácia

budajova09
1. jan 2022

My mame Riko Piano a sme s ním veľmi spokojní 🙂 veľká a priestranná vanička, výborná športová časť, malý má 11 mesiacov a spinká v ňom rád 🙂

Jediná slabina sú predné kolieska… neviem ako na iných modeloch tejto značky no na tom našom mali koleśa také dezénové drážky no ako bolo teplo/zima tak to proste nevydržalo a začalo to púšťať a začalo sa to trhať… jedno koliesko sa nám dokonca tak otvorilo ako keď rozrežete párok a necháte ho uvariť 🙈 mráz a sneh tomu nepomohli a celá strana sa nám odrapila a s kočíkom hádzalo tak, ze maly nevedel zaspať… je to poľská značka a na Slovensku jedno koliesko stojí 25-30€, v poľsku okolo 7-8, ešte ze tam mame známeho 🤷‍♀️

denisadeny
3. jan 2022

@lorika6988 my máme riko Basic pastel sa mi zdá, taky pudrovo ružový a za mňa maximálna spokojnosť. Moja malá je dosť veľká, má 5,5mesiaca cez 8kg a stále vojde do vaničky. Je pravda, že je trošku ťažší oproti tým drahým značkovým kočíkom ale žiaden problém s ovládaním. Je odprúžený a ja som s ním bola aj v tatrách, aj na hrad v Starej Ľubovni som sa vytrepala. Nič čo by mi vadilo zatiaľ 🙂

lorika6988
autor
4. jan 2022

@denisadeny to ma teší že hodnotíš pozitívne. A objednávala si cez web alebo osobne? Lebo ja som zatiaľ videla iba na internete. Konkrétne na e-kociky.sk a svetkocikov

denisadeny
4. jan 2022

@lorika6988 ja som kúpila používaný, skoro nový, ešte v záruke. Športová časť nebola vôbec používaná.

lorika6988
autor
4. jan 2022

@denisadeny a vajicko si tiez mala ten co ide ku kociku?

denisadeny
4. jan 2022

@lorika6988 áno, ja som 3kombi kúpila.. No vajíčko som používala asi len mesiac, potom sme kúpili sedačku do auta

lorika6988
autor
4. jan 2022

@denisadeny super, dufam ze vyhovie aj nam. Diky za odpoved 🙂

monickavardaiova
8. jan 2022

@denisadeny ahoj. Môžem sa opýtať vajicko ma aj nejakú novorodenecku vložku?

denisadeny
9. jan 2022

@monickavardaiova ahoj nemá, to je také to obyčajné lacné.. Ja som ho použila len na prevoz z nemocnice domov, takže som to neriešila.

monickavardaiova
9. jan 2022

@denisadeny ja mam jednu na dlhé trate taku poctivú a chcela by som aj do druhého auta len tak na rýchle presuny do mesta keď bude treba. Tak rozmýšľam ci toto by bola správna voľba lebo v mojom aute nie je izofix.