Skúsenosti s golfáčom Nitro Easy Go

lauritta96
7. apr 2015

Mate prosim niekto skusenosti s golfacom Nitro Easy go?

ellinorka
29. apr 2015

aj mňa by to zaujímalo, tiež nad ním uvažujeme. Zdá sa byť ľahký, spratný, vysoká strieška, väčšie kolesá, odpružený a rozumná cena. Len ktovie či sa časom nerozhegá.

lauritta96
autor
29. apr 2015

Uz sme kupili. Zatial spokojnost, len je trocha tazsi na buginu ale zas nehrkoce ako napr Inglesina ta sa mi zdala taka ako z makoveho kvetu. Striesks je super da sa dat uplne dolu. Maly ma 21 m a aj sa tam vyspi.

historia
29. apr 2015

A nezakopavate on, ked chodite (ked babo spinka a chrbatik je dole), je to problem vacsiny golfacov, mam 175cm, manzel vyssi. A nevadi vam aj ta fixovana rucka?

lauritta96
autor
30. apr 2015

prave mne vyhovuje aj vyska rucky, som nizsia ved ho chod vyskusat do obchodu a uvidis ako ti sadne

ellinorka
1. máj 2015

my sme ho tiež už kúpili. Zatiaľ spokojnosť. Hlavne tá strieška je super. Trochu nepraktické upevňovanie nánožníka, ale tak v lete sa dáva len občas. A tá výška rúčky. Ja mám 170 a manžel 187 a nezakopávame, tie držadla sú tak dozadu tvarované. Len čo mi trochu vadí, tak sa mi zdá, že tá sedacia časť by mohla byť trochu hlbšia. Naša má rok, tak tam sedí v pohode, ale neviem si predstaviť ako sa jej tam bude sedieť o rok. Uvidíme.

lauritta96
autor
1. máj 2015

nas ma 21 m a sedi tam v pohode. Bugina je letny kocik a rozmerovo je z tych vacsich su aj mensie. Ja som pokukovala po Cybex ale nechcel si do neho ani sadnut aj na moju vysku bol vysoky a obrovsky.
My sme buginu kupili az teraz, pouzivam ho na nakupy viac menej ale uz tam aj spal. Striedam ho este so sportiakom.

lubka2811
4. júl 2015

A nie je problem, ze ta sedacia cast ma iba 18cm?