Skúsenosť s objednaním kočíka zo stránky svet kocikov.sk

didus12
8. feb 2021

Ahojteeeee otazockaaaa mate niekto skusenost a objednanin kociku zo stranky svetkocikov.sk ak ani prosim skusenosti a spokojnost 😊

lubka1709
21. mar 2021

@didus12 nikdy viac veľmi zlá skúsenosť

didus12
autor
22. mar 2021

@lubka1709 a v com ak smiem vediet ?

lubka1709
24. mar 2021

@didus12 vyhoveli to je pravda že sme necakali za kociarom-6 týždňov doviezol ho kuriér za týždeň konštrukcia bola pokryvena že Keď som dala hlboku časť tak vanička ako keby utekala do jednej strany a po 2 mesiacoch odišli adapteri na konštrukcii keď som chcela nasadiť vajičko a to sme mali cca 3 nasadene keď sme to išli riešiť reklamaciou tak to trvalo ďalší mesiac komunikacia celé zlé potom sme sa nieako spojili čo trvalo zas ďalšie2 týždne pokiaľ sa spojili oni do PL keď odsuhlasili reklamáciu nastal šok že si mám zaplatiť kuriera ale ze to musí byť zabalené pôvodnom obale alebo im to donesiem osobne a oni to zabalia tak sme to priniesli osobne bolo nám povedané že do týždňa bude to vyreklamovane čo nebolo reklamacia trvala 30dni😴keď sme prisli po konštrukciu bola zabalena ze je nová prišli sme domov no ok jeden skrabanec a reklamovana konštrukcia všetke 4kolesa odpružene no ta nová iba 2kolesa odpružene

lubka1709
24. mar 2021

@lubka1709 už keď tak 123.kočíky.sk super stranka a veľmi dobré ceny a vedia poradiť beriem od nich sportovy kociar.A keď už dáte niečo na reklamaciu tak to je už problém aby komunikovali nezodpovedaju na e-maili a telefonaty

lubka1709
24. mar 2021

@didus12 a na pokrizovanu konštrukciu sa vyjadrili že to kuriér zato môže

didus12
autor
24. mar 2021

@lubka1709 no tak az som zamrzla pri citaní ...lebo ja uz kocar odtade objednany 🙈🙈 uz minuly tyzden som sa rozhodla a objednala takze dufam,ze nebudem sklamana 😔😔

lubka1709
26. mar 2021

@didus12 tak to dúfam no ale to aj v mojom okolí kto objednal problém s komunikáciou a reklamaciou dnes nám prišiel sportovy kočiar z 123.kočíky.sk som veľmi milo prekvapená rýchle dodanie za 1 deň komunikácia pekne všetko vysvetlili cez telefón a aj čo sa týka reklamácie posielajú kuriéra na svoje náklady keby do budúcna ste niečo potrebovala majú všetko tam

didus12
autor
29. mar 2021

@lubka1709 dnes dorazil kocar a musim povedat ze som mala asi stastie ale nemozem povedat ani makke f. Uvidime castym pouzivanim ci sa objavia nejake negativne skusenosti.

lubka1709
30. mar 2021

@didus12 tam je problém reklamácie a komunikacia

didus12
autor
30. mar 2021

@lubka1709 jooj no dufam ze nebudem musiet toto riesit.

lubka1709
1. apr 2021

@didus12 tak to dúfam aj ja pre istotu keby nebodaj tak keď donesiete osobne to na reklamáciu tak nemusí byť pôvodná krabica ale keby že kurier tak nechajte si originál krabicu mi sme brali 3 kombináciu Riko piano tak sme mali 2krabice ale jasné kociar som vybavila a krabice vyhodila šak načo ich nechávať a nemala som ich kde uložiť no čert by ich že som to nosila tam osobne