Skate ku kočíku vhodný na zimu

katimka
6. okt 2015

Ahojte, poprosim vas o osobnu skusenost s univerzalnym "skejtikom" ku kociku. Ktory je podla vas vhodny hlavne v zime? Dakujem za kazdu odpoved.

ewelyn3
6. okt 2015

Ahoj..na kazdy kocik pasuje iny druh skejtiku. Ja mam Gesslein kocik a mala som skejt Lascail maxi s dvomi kolieskami. Bola som s nim velmi spokojna. Ale mam kamaratky, ktore viac skejtiky s jednym kolieskom, vraj sa s tym lepsie manevruje, hlavne ked sa brodis v zime v snehu po neodhrnutom chodniku. Lenze ked som ich videla ako smiesne musia s tym kocikom a skejtom s jednym kolesom chodit, tak sa mi zdal predsalen lepsi ten moj dvojkolieskovy 😉

katimka
autor
6. okt 2015

Ja mam starsiu verziu Takko perso po starsej dcerke, takze nam asi treba univerzalny skate, ktory sedi na kazdy kocik. Presne riesim dilemu, ci jednokolieskovy alebo dvoj 🙂

ewelyn3
6. okt 2015

@katimka Ja som s tym dvojkolieskovym bola spokojna, prebrodila som sa aj v snehu, aj cez prekazky a obrubniky sme chodili a v pohode to zvladal. Najprv som mala problem s nim chodit, lebo trochu zavadzal noham, ale po dvoch-troch prechadzkach som si zvykla...kdezto pri jednokolieskovych ti to koliesko stale zavadzia pri chodzy...aspon tak som to videla pri kamoskach, co to mali...mam take kamosky dve...jedna vravi ze to neni nic moc, ale na jej typ kocika vraj iny skejt neni a druha vravi, ze si po case zvykla...