Silver cross micro verzus Babypoint Orion

nr
18. jún 2012

Prosím Vás ak máte niektorá skúsenosti s týmito golfáčmi, podeľte sa. Neviem sa rozhodnúť, vyzerajú takmer rovnako,ale Orion je asi o 30 eur lacnejší a ešte má aj nánožník na zimu, problém je v tom, že ten nikde v obchode nemaju a tak som si ho nemohla pozrieť na živo. Zaujíma ma, či sa dá dať úplne na ležato, aká je údržba a konštrukcia, či je pevná, alebo ani moc nie. Poprípade ak existuje ešte iný golfáč s takou strieškou, bola by som rada, keby ste dali tipy. Ďakujem.

matulinka5
23. jún 2012

ahoj, tak ja mám veľmi dobrú skúsenosť s týmto kočíkom. Osobne mám objednaný červený, lebo je neskutočne žiarivej krásnej farby. A je mi jedno, že moje chlapčiatko sa bude voziť v takom. A jemu tiež 🙂
Som dosť obozretná, čo sa týka kočíkov, a dlho dlho si vyberám.
Videla som ho naživo, skúšala tiež a potom som si ho objednala cez net.
Dá sa dať úplne do ľahu a hlavne je ľahučký. Konštrukcia je čierna super.
Takže tak.
Paa

cicimon
23. jún 2012

@nr a odkial si? my mame cierny orion a je pekny, uplne do lahu nejde, ale to asi skoro ziaden golfac, ale inac je super, hlavne ta strieska a okienko

matulinka5
23. jún 2012

od Piešťan moja drahá, čierny je tiež fajn, uni. strieška je najlepšia, to nemá zatiaľ žiaden golfáč. 😉

nr
autor
27. jún 2012

Dakujem baby, bola som si ho pozriet nakoniec v jednom obchode, som ho nasla, ale odradilo ma to, na obidvoch, ze opierka chrbta je dost makka, ked som ju skusila rukou tak tam citit tu konstrukciu. momentalne mam pozicany jeden stary Cam a ten ma taku spevnenu tu opierku.