S ktorým športovým kočíkom ste spokojné?

4. jan 2022

Maminky, s akým športovým kočíkom ste spokojne ?
Jediná podmienka je asi, aby sa ozaj lahko skladala.. Kedze ju vozime v kufri auta a viackrát sa vybera-sklada. Momentálne mame Britax b-agile a ten sa teda neskladá najľahšie. Ako hej, neni to nic ťažké ale predsa hľadáme nieco este jednoduchšie. Dakujem za rady

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majlo1234
4. jan 2022

My mame Thule urban glide a podla mna sa sklada a rozklada super jednoducho, ale je vacsi/sirsi ako ine kociky

sasitimi17
4. jan 2022

Jednoznačne greentom

valentina12345
4. jan 2022

@majlo1234 my tiez urban glide 2, super sa ovlada, aj jednou rukou, prejde cez vsetko ako tank, da sa s nim ist aj na korcule. akurat nie je najskladnejsi, ale zalezi co od kocika ocakavas

snoopy6
8. jan 2022

@majlo1234 @valentina12345 tiez ideme kupovat thule urban glide 2, prosim vas, nevnimate to ako problem, ze sa neda otocit dietatom k sebe? Cakame prve dieta, tak to neviem odhadnut.

majlo1234
9. jan 2022

Netusim, este je len vo vanicke, ale tak hadam to bude ok

mattkapd
9. jan 2022

@snoopy6 sestra ma thule a teda nadáva.. Nezmesti sa do výťahu.. Je dosť nespratny a to ma 7 miestny Kodiaq.. Pásy sú tam strašne krátke.. V zime ho tam nemôže ani priputat

valentina12345
9. jan 2022

@snoopy6 nasa s tym bola v pohode. mali sme ale 2 kociky (mios - spratnejsi, otocny, moderny do mesta a druhy thule), vymienali sme ich podla potreby, ale thule som vyuzivala tak cca 90% casu.