S ktorým kočíkom sa dá korčuľovať?

17. aug 2022

Maminky aky kocik odporucate ked sa radi korculujete? Dalsiu jar by som chcela kupit nejaky kocik a zacat viac sportovat s korculami len neviem aky kocik vybrat a naco si dat pozor, teraz ma babi 5m 10kil🤣 a sportovy kocik moon nuova

petamich
17. aug 2022

za mna najlepsi kocik na sport beh/korcule je rozhodne Thule Urban Glide 🙂 kazdopadne riesilo sa to viackrat aj tu na MK v kocikovej poradni, skus mrknut

kikulienka94
17. aug 2022

korčuľovať sa môžeš len s kočíkom, ktorý má RUČNÚ brzdu a zaaretované predné koleso. Na hrádzi istotne uvidíš mamičky, ktoré sa kočíkujú s golfáčmi a podobne, ale to nie je vôbec bezpečné. Ja som kúpila cyklovozík Thule chariot CX1 bazárový - vpredu je na korčuľovanie jedno veľké neotočné koleso.
V podstate je dobré si kúpiť 3 kolesový športiak, ktorý má ručnú brzdu, či už thule, hauck, TFK .. ale veľmi dôležitá je tá brzda, to nemá každý 3kolesový kočík

autor
17. aug 2022

@kikulienka94 fiha dakujem mne sa strasne tie thule nepacia sakra

hilda08
17. aug 2022

Mozem odporúčať TFK

mamickalisticka
17. aug 2022

Ja korčuľujem s valco snap ale dvojičkovym 😂

kikulienka94
17. aug 2022

sú ja iné značky vhodné na kočíkovanie 🙂 thule je len príklad 🙂

autor
17. aug 2022

@kikulienka94 nasla som hauck runner 2 nejaka nizka cena je ale vyzorovo pekny len neviem najst ci ma brzdu😪

lucinka1988
17. aug 2022

jednoznacne odporúčam na beh a korčule cyklovozík!!!Akýkoľvek, ale cyklovozík! My máme Klarfit a spokojnosť! A ak kočík, jedine s ručnou brzdou..

lucinka1988
17. aug 2022

ani mne sa Thule nepáčia, z praktického hľadiska ma neočarili tiež, preto sme vybrali ten Klarfit a ešte aj cena super..Ale tak, je to vec vkusu

biankaaaa
17. aug 2022

Za mňa tiež Thule ❤️

kikulienka94
17. aug 2022

@lucinka1988 to tiež nie je úplne pravda, nie všetky cyklovozíky sú určené na korčuľovanie, jedna značka ( už som si neni istá ktorá) to má vyslovene napísané v návode na použitie vozíka :D

kikulienka94
17. aug 2022

myslím, že nemá ručnú brzdu

simaleja
21. aug 2022

Aj s kočíkom #teutonia_trio kukni na instagrame tam ho bežne používajú na sport