S akým hlbokým kočíkom ste spokojné?

jess_y
17. dec 2021

Ahojte.
Tie, ktoré ste nekupovali 2-3kombináciu iba čisto vaničku s podvozkom.. S akou značkou ste spokojné ? Prípadne aj aké vajíčko vám naň sedelo :?
Ide mi hlavne o dobrú skladatelnosť a aby sa vopchala aj do ,,stredného" kufra.

zuzahajdulka
17. dec 2021

@jess_y ja nedam dopustit na Gesslein. Asi najvacsia vanicka na trhu. Je pevny, kvalitny, dobre vypracovany, vyrobeny v Nemecku, ziadna Cina. U nas absolvoval uz dve deti a 4 roky v horskom terene a stale je ako novy. Do stredneho kufra by mal vojst.

buzby
17. dec 2021

Bola to láska na prvý pohľad.....Inglesina Sofia.....dá sa kúpiť samostatne, ako dvoj i trojkombinacia, no my sme si k hlbokému kočíku dokúpili vajíčko z bazára. Ja som sa nemala načo sťažovať, hlboká priestranná vanička, kvalitný podvozok, nafukovacie kolesá, kočík sa dodáva so stojanom na vaničku, takže ak bolo treba slúžil ako postieľka. Menšiu nevýhodu vidím vo vyššej váhe podvozku.

lilinka77
17. dec 2021

@jess_y Ja som sa rozhodla pre Cam...Pozerala som Gesslein, naozaj velky-ale mala by som problém do výťahu...Cam vajicka je hlboká, dlhá...Dcéra sa narodila v októbri...Aj na jar mala miesto...

baja15
17. dec 2021

@jess_y Mutsy Nio, kupuje sa samostatne konštrukcia a na ňu podľa potreby vanička, športová časť, vajíčko, taška...vyberieš si sama čo sa ti hodí. Skladateľnosť za mňa dobrá a veľkou výhodou je že po zložení stojí na kolesách takže sa nepoškodí. Vajíčko sa naklikáva na adaptéry a môžeš si sama vybrať značku (musí sedieť na uni adaptéry na ktoré sedí väčšina známych značiek).

saxana000
17. dec 2021

Obycajne polske tako a nikdy som nelutovala.odmietla som ho predat tak ho lubim.presiel snehovym zavejom zarastenym lesom dlazobnymi kockami mala sa vo vanicke vyspala do roka. vycisteny odlozeny caka na svoju dalsiu prilezitost..

nikollettt
17. dec 2021

@jess_y inglesina quad za nas velka psomojnost hlboky priestranny pre dietatko idealny ci iz samoststne alebo trojka my mamectrojku

lusyc
17. dec 2021

Inglesina sofia, ale aj tako acoustic bol dobrý.

ckatka
18. dec 2021

Ja som si kúpila zvlášť podvozok bugaboo cameleon, a.potom podľa potreby vrch.
Mam.decembrove dieťa. V kočíku len spáva a do vaničky s fusakom sa.zmesti ešte teraz v roku. Športový používame.len preto ze.mi je trápne mat ročne dieťa vo vanicke 😂😂
Lahucky skladny a na vrchu pripinam vajco Cybex cloud q

simaleja
18. dec 2021

@jess_y ja som maximálne spokojna s extra veľkou vaničkou , že malinká sa mi v nej stratí @teutonia_trio, za mna super voľba

nesquik35
18. dec 2021

@jess_y ja mam cybex bailos s,spratny,lahko skladatelny a vanicka velka ale trosku uzsia,ale fusak sa v pohode zmesti.ja som spokojna

kubkovamama
18. dec 2021

@jess_y mutsy nio,mam ho cca rok,zimne dieta,pouzivam uz sportak,takze konštrukcia za mna top,vanicka ma pamatovy matrac.Ak nepotrebujes vychytavky ako polohovanie apod krasne si zimne dieta odvozis vo vanicke az do jesene.Skladanie za sekundu,jednoduché,naplocho das aj vanicku,síce mam vacsie auto,ale vozila som ho aj pod sedadlom😁Kolesa velke,nezapichuju sa kamienky,je odpruzeny,ale zas nie ako tie polske hojdacky

akrobrab
18. dec 2021

Ja som bola velmi spokojna so Cybex Priam. Mam zimne babatko, takze celu zimu sa v nom vozil s Bjallra of Sweden fusakom a bol ako v bavlnke. Potom, ked sa uz otocil na brusko, ale este nesedel a nechcel v kociku lehavat, zadna strana striesky sa da odzipsovat a je tam vetracia sietka - moj maly takto chodil cele leto.. vzdy len na bruchu a pozeral cez sietku von. Tuto sietku nam velmi zavideli maminky este nesediacich babatok. 😀