S akou značkou kočíka ste spokojné?

1. júl 2024

Rozhodujem sa aký kocik kúpiť, vôbec sa v tom nevyznám , mal by byť určite aspoň 2 kombinácia a najlepšie aby bol vhodný do terénu aj do mesta , aký by ste poradili??alebo s akou značkou ste spokojne ? (Do 900eur )...

gabriela2952
1. júl 2024

Bebetto flavio , spokojnosť

belle_vie
1. júl 2024

Easywalker Harvey, ja som mala este 2 uz su novsie rady. Zvladol aj lahsiu turistiku, ovladat sa dal 2 prstami, skladat sa dala sportova cast a podvozok vcelku. Drobnosti, co mi vadili, bola tusim kratka strieska, ale to nove modely uz vychytali.

Ja som na nom odviezla 2 deti a este aj 3tie by zvladol s novsimi koleckami 🙂. Doteraz nevrzga, nehrdzavie.

anjelicek26
1. júl 2024

Trosku nad limit, ale mavaju akcie... ja mam tento https://www.bugaboo.com/de-de/outlet/bugaboo-fo... a nemenila by som... ma neskutocne vela vychytavok a skvela kvalita... hlavne ho aj po dvoch rokoch stale dobre predas, lebo proste nic nehrka, vsetko funguje na sto percent ako ma a ma 5 rocnu zaruku...

kiki68
2. júl 2024

Ja som mala Emmaljunga nxt , ale stal viac ako 900, tie boli za 600/700 vtedy uz z druhej ruky. Je fakt, ze ten kocar by prezil 4 deti bez velkej namahy. Jedine, co sa mi podarilo bol defekt na kolese.

kris_tin257
2. júl 2024

Určite easywalker Harvey, kúpili sme 2ku 5 rokov dozadu, je využívaný dennodenne pri dvoch deťoch a stále v super stave, máme terénne kolesá čiže zvládol každý výlet 😊
Keď sme ho kupovali dostali sme 10 ročnú záruku na konštrukciu neviem ešte či to tak funguje

smajluska
2. júl 2024

Espiro, Britax Motion 4 Plus

andrea901
2. júl 2024

Ja z vlastnej skusenosti odporucam Bugaboo a Cybex balios S lux.

domiklik
2. júl 2024

Cybex, Joolz bugaboo, egg... Ja s mala Thule urban glide 2, pomedzi to joolz hub+... Za mňa radšej niečo drahšie z druhej ruky ako novy smejd...

pomaranc24
2. júl 2024

To je veľmi individuálne. Ja by som pozrela Joolz Day5 alebo Hub+. Ideálne z druhej ruky (sú to kvalitné kočíky, zoženieš za zlomok ceny a stále sú super - pevné a nehrkajú). Oba majú veľkú vaničku, panoramatické okienko na korbe a športovú časť do úplného ľahu.
A prečo z druhej ruky? Veľký kočík využiješ pravdepodobne do roka, max 1,5 roku a budeš hľadať niečo menšie a spratnejšie. Hovorím z vlastnej skúsenosti- pri staršom sme v roku prešli na Aer, teraz som k nemu kupovala vaničku. A úprimne, keby máme nebodaj tretie dieťa, tak asi riešim len ten Aer 😅😂

mima1608
2. júl 2024

Moja skúsenosť - nekupovala by som kombináciu druhýkrát. Pri dcére sme vaničku využili do 7 mesiacov, potom sa tam už nevošla (zima, čiže oblečená, overal, plus fusak). Prešli sme na športiak a teda tej športiak z kombinácie bol katastrofa. Po prvom dni som muža vyslala do obchodu s kočíkmi, kúpiť origoš športiak a nič lepšie som nemohla urobiť 😁 čiže keby mám znovu riešiť kočíky, kúpim čisto vaničku na tých prvých pár mesiacov a potom idem do športového.

princezna_bosorka
2. júl 2024

baby jogger X3 summit - do mesta v poho, do lesa mega super

mimisk
6. júl 2024

zla otázka lebo každá mamička napíše , že co pouziva je spokojna, treba ist osobne do obchodu a poskusat si a poradit si od predajcu, hlavne sa opytajte ako sa riesia reklamacie