Roan Emma vs Tako Acoustic

1990zuzana
28. sep 2018

Chcem sa spýtať, máte prosím Vás niekto skúsenosť s jednym alebo druhým? Neviem sa rozhodnúť😱...Ďakujem

mareka49
29. sep 2018

Roan Emma super, krasny, hojdavy, pevny,.odpruzeny. Len.pozor na.hmotnost,.manipilaciu schodami, vytaj, do auta..Len podvozpk sa.da.troska.sklopit. na.dom.idel, dobyyu troska nemotorny. Inak.ho mame.radi. Tako.asi.konstrukcne skoro yo iste, mozno.len.male.odchylky

1990zuzana
autor
29. sep 2018

@mareka49 my bývame na dome na dedine, tak kvôli prechádzkam v teréne sa mi páči ten "podvozok"... Prosím Vás a kolesá máte ktorú variantu? A poruchu ste nemali žiadnu? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď💕

mareka49
30. sep 2018

@1990zuzana Mame nafukovacie kolesa cierne, vacsi priemer. Daju sa.dofukat podla.potreby. Nie ziadna.porucha, len troska.vrzganie kolies, ale.daju sa dat dole premazalo.sa.a je to.OK. Na dom by som.nevahala. Mame dokomca trojkbinaciu teda s dokipovanou sedackou roan millo a sme.spokojni. ked drobec v lete.zaspal, naklapli sme na.konstrukciu a.este.chbilku.pridriemol. samozrejme nie na.dlhe vozrnie.iba vinmocne a v.teple.

1990zuzana
autor
30. sep 2018

@mareka49 ďakujem veľmi pekne😊

mimisk
2. okt 2018

@1990zuzana co mne sa trosla nepaci u Emmy je menšia sportova cast ako u taka, aspon co sme ich mali na predajni vedla seba tak som si toho vsimla

1990zuzana
autor
2. okt 2018

Dobrý deň @mimisk ,a konštrukčne sa Vám zdáli ako na tom? Lebo na mňa pôsobí nánožník pevnejšie na Emme.Acoustic som nevidela nažiivo iba vo videách😒 ďakujem

lynth
1. nov 2018

Dobrý deň, my máme doma Tako acoustic. Na prechádzky v teréne je veľmi pohodlný v pohode sa s ním dá vyjsť a zísť z obrubníkov bez toho aby sme dieťatko vyklopili. Po neodhrnutom chodníku v zime tiež nie je problém prejsť, vanička je super (malú aj s fusakom som nemala problém do nej zmestiť). Kúpili sme ho na Slovensku za 400€, ale už by som ich druhý krát zaň neoplieskala. Keď som vyberala kočík schválne som skúšala či nevŕzga. Postupne sa pružiny tak rozvŕzgali, že sme ho 2x reklamovali. Vždy s vyjadrením, že mu nič nie je. (Druhý krát nám napriek vyjadreniu prišiel úplne nový podvozok, ale aj ten sa časom rozvŕzgal). Keď mohla malá do športového kočíka kúpila som jej iný, lebo na toto som už nemala nervy. Polohovanie opierky nožičiek je tak idiotsky umiestnené, že tam ledva narvete ruku a stlačíte zato vždy keď sa športová časť skladala do auta ťažko napolohovaná opierka precvakla do "neutrálnu" a bolo treba je po zložení polohovať 🤦. Nakoniec keď som ho umývala a odkladala, tak som na jednom koliečku našla uvoľnenú špajdlu. Pán predavač v obchode mi ju dal privariť na vlastné náklady, lebo už tiež nemal nervy to do Poľska zas posielať. Všeho všudy sme ho z cca 9 mesiacov používania kočíka reálne mali 7mesiacov( lebo reklamácie).
A ešte som skoro zabudla. Spodný košík chytil asi na dvoch miestach hrdzavé škvrny po prvom daždi ( išlo to utrieť) a dosť sa treba s kočíkom pri skladaní a rozkladací z auta pasovať. Kolíky nie vždy presne západnú rovno a preto je konštrukcia ( plastové vodiče na kolíky) doškriabaná. + Dosť náročné sa s ním vystupuje z autobusu. Je jednoducho veľký a ľudia málo ochotní pomôcť....
Ale aby som ho len nekritizovala. Nevybledol, nepáral sa, netrhal sa a v zime naozaj poslúžil ( to vŕzga aj sneh, tak pružiny až tak nevnímate).
Ak ho chcete len na prechádzky tak je fajn, a možno za polovičnú cenu by som ho vnímala menej kriticky... Ale zdalo sa mi to dosť peňazí na to aby mi tak žral nervy....

1990zuzana
autor
1. nov 2018

@lynth ďakujem pekne 😉 máme už doma emmu, tak dúfam,že sme vybrali správne