Roan Bass Next alebo športový kočík

daniela_p
19. mar 2022

Ahojte baby 🙂 zaujíma má vaša skúsenosť s týmto kočíkom Roan bass next a hlavne to, ako ste spokojne so športovou časťou. Či nie je moc veľký (mohutná konštrukcia pre športový kočík) a či potom netreba skôr meniť za iný športový. Mal niekto takto kúpený športový, ku ktorému dokúpil vaničku ? Ďakujem za rady 😊

annnna18
19. mar 2022

@daniela_p ja ho mam a teda som spokojna, nepride mi mohutny. Akurat neni az taky spratny do auta 😐 to mi jedine prekaza. Ja ho teraz pouzivam pol roka ale na leto zvazujem kupu nejakeho lahuckeho na jeden sup spratneho sportaku, tak uvidim.

daniela_p
autor
19. mar 2022

@annnna18 to ma trosku odrádza, lebo my cestovať cez celé Slovensko 🙈 a zatiaľ máme auto s malým kufrom, tak sa obávam, či po pol roku nebudeme musieť riešiť iný kočík 😕

simona92101
19. mar 2022

@daniela_p mali sme ho,a velka spokojnost.ja som vyslovene chcela velky kocik aj sportak,pretoze dcerka bola dlha,rada spala v kociku a tu bola kralovska lozna plocha.ja osobne nemam rada,ked malemu dietatu hompalaju nohy dole z kocika,lebo kocik je maly spratny 🤷‍♀️ my sme vyuzivali temer do 2 rokov,potom sme kupili Britax B motion.

daniela_p
autor
19. mar 2022

@simona92101 aj ste ho skladali do auta? Dalo sa ? Lebo teraz ozaj máme malinké KIA Rio a neviem, či tak skoro sa dopracujeme k väčšiemu, a keďže bývame v NR, ale ja mám rodinu na východe, tak náš určite čakajú dlhé cesty autom … ale na druhej strane, ma presne preto zaujal, že má väčšiu vaničku, dobre sa s ním manipuluje (síce len na predajni som skúšala), len potom ma ta spratnosť zabrzdila 🙈

simona92101
19. mar 2022

@daniela_p mali sme Kiu ceed,do kufra vosiel.uz ked sme chodili po vyletoch,tak bol lepsi ten Britax.popripade,pozri kociky kde sa da sportova cast zlozit spolu s podvozkom,usetri to kopec miesta.napr.mna zaujal aktualne Espiro next up,da sa zlozit aj s podvozkom,a je v podobnej cenovej relacii

daniela_p
autor
19. mar 2022

@simona92101 ďakujem pozriem aj ten espiro 🙂