Riko Brano - recenzie

5. máj 2018

Ahojte mamičky mate skusenosti s kočiarikom Riko Brano planujem kupu tohto kočiara tak rada by som vedela nejake recenzie dakujem.

jankap55
5. máj 2018

My ho máme a využijeme ho teraz aj pri druhom dieťati. Ja som s ním bola veľmi spokojná

5. máj 2018

jankap55 ďakujem velmi pekne este sa opytam casti s kociarika sa daju dat dole a oprat.

empeeska
5. máj 2018

Ahoj, my mame riko brano luxe a som s nim velmi spokojna. Vanicka je super velka (v pohode sa nam tam zmestil fusak a aj nas dlhan), na sportovu cast prechadzame teraz tak dufam ze aj ta bude dobra. A kocik je celkom vysoky, co sme aj hladali lebo obaja s manzelom sme dost vysoki, tak aby sme sa nemuseli pri kocikovani hrbit ;)

5. máj 2018

empeeska ja som nizka snad nebude problem ci.

jankap55
5. máj 2018

@mirka1003 dá sa dať z vaničky dole vnútorný poťah, ten je na zips a pekne oprať v práčke. Dokonca som v práčke prala aj tu tašku čo je ku kociku. A športová časť je riešená tak, že madlo a časť kde sú nohy je potiahnutá igelitom, takže sa to pekne dá očistiť

jankap55 veľmi pekne ďakujem za odpoved

kinga1991
6. máj 2018

Mi mame doma Riko nano nadherny kocik vanicka je obrovska...velmi sa mi paci...😉😉😉

empeeska
6. máj 2018

@mirka1003 urcite nie, ta rucka sa da nastavit do roznych poloh, takze aj nizsi clovek to ma pohodlne

Dakujem vam za odpovede