Retro kočiariky

nytka
9. mar 2022

Pozdravujem, chystám sa na kúpu retro kociarika, teda mám záujem hlavne o veľké kolieska, a aby sa babo dalo dobre hojdať… viem prečo to hovorím pri prvom dieťati som menila kočík 3- krát :D. Prosím pošlite foto alebo linky na nejaké takéto kociariky, veľmi sa mi páči inglesina ale som nižšieho vzrastu a tento vyzerá byt pre vyššie mamičky… ďakujem za každú info ;)

xiaomi_
9. mar 2022

roan marita
roan emma

terry658
9. mar 2022

@nytka inglesina je nižšia ako roan marita. Ja som vysoká a mne aj roan bol nízky. (mám 179 cm)

luxus10
9. mar 2022

inglesina riadne vrzga, a neda sa na nej nastavit rucka-poloha...

jasom tiez menila kociky, ale opacne, z hojdacich s neotoc. kolieskami, za cam cortinu-sportovy kocik....a maxi spokojnost...

pri neotocnych kolieskach som musela stale nadvihovat pred. kola, ked som chcela zmenit smer, a videla som, ako sa tam malemu mykala hlava a krk...a ked sa spoza rohu od prechodu pre chodcov vyvalila hromada ludi-kraj. mesto, tak oni cakali, ze ich azda preskocim....

hojdaci by som uz len doma ci na zahradu brala...

sasa1310
9. mar 2022

hojdací s otočnými kolieskami a retro štýl má značka bebecar

elizabeth170
9. mar 2022

@nytka ja mám presne tento a som spokojná, je aj dosť vysoký, čo som bola prekvapená, lebo som ho objednávala cez internet, meriam 175 cm 😉

luxus10
10. mar 2022

@sasa1310 uau, to som teda prekvapena, len jedna vec, chcelo by to nafuk. kolesa, az to nie je ako zhutnovaci stroj...