Recenzia na X - lander X - Pulse 2014

fidoorkaa
6. jan 2015

Baby veľmi sa mi páči plánujem kúpiť kto má s ním skúsenosti prosím píšte. Ďakujem

katarina670
8. jan 2015

aj ja plánujem kúpiť, mne sa páči v oranžovej...tu je video, ktoré ma presvedčilo lebo recenzie som nenašla...

fidoorkaa
autor
8. jan 2015

@katarina670 ja som nasla len video na youtube. ale nasla som jednu recenziu dost negativnu taku pozri: pekny dizajn.dobre vyzera. ale nie je dostatocne hlboka z boku dieta skoro vypadne.predne mensie kolesa su penove do toho sa zapychavaju male kamienky.a ozaj je len mestsky kocik lebo ked bol hrbolcek na chodniku tak nepresiel musela som predok dvihat aby som vedela kocik pretlacit.
predala som tento kocik akurat dneska.uz by som ho nekupila.

fidoorkaa
autor
8. jan 2015

@katarina670 posli mi ake si nasla ty video dik

katarina670
9. jan 2015
https://www.youtube.com/watch?v=zqh4oJbTX08

k tej hlbke neviem...co si teraz mysliet...:(...co sa tyka penovych koliesok,mam kamaratku,ktora ma vsetky 4 penove a chvali si ich...

tanta84
14. mar 2015

@katarina670
@fidoorkaa a kúpili ste ho niektorá? ste spokojné?

fidoorkaa
autor
14. mar 2015

@tanta84 ano ja som si ho kupila ale bez autosedačky. zatial je odlozeny a caka na majitela v brusku vyskusala som iba na suchu zatial mojim synom 2,5 rocnym jemu sa paci bol nadseny ze v sportiaku sedel a pozeral na mna

fidoorkaa
autor
14. mar 2015

@tanta84 ale pozri sa na moj fotoblog tam ho mam a pytam sa na recenzie a jedna baba ho ma tak mi tam napisala zopar veci

tanta84
14. mar 2015

@fidoorkaa dakujem....a kde ste ho kupovali?

katarina670
14. mar 2015

@tanta84 uz ho mam od vcera... 🙂 zatial sa z neho tesim...je lahucky,skladny...ostatne uvidime ked zacneme pouzivat...mam ho z babybabo Presov

fidoorkaa
autor
14. mar 2015

@tanta84 ja som ho kupila v polsku v babyboo nowy targ a cena exkluzivna 🙂

fidoorkaa
autor
14. mar 2015

@tanta84 ak by si chcela nejake foto viac foto tak ti mozem poslat na mail fotila som ho tiez jednej babe ktora ho tiez zvažovala

tanta84
14. mar 2015

@fidoorkaa super ak môžeš tak mi pošli.. tatiana.orosi@gmail.com

tanta84
14. mar 2015

@katarina670 a mali ho tam aj vyložený?

katarina670
14. mar 2015

Ano maju,tmavo modry...

tanta84
14. mar 2015

@katarina670 neviem sa rozhodnúť medzi x-pulse a britax b-motion..... a čo bolo pri x-pulse aká výbava?

tanta84
14. mar 2015

@katarina670 a ešte som sa chcela opýtať mali tam aj britax b-motion? nevšimla si si?

katarina670
14. mar 2015

To som si nevsimla,mozes tam skusit zavolat...ja som tam sla povodne na bebetto nico,ale potom som uvidela pulse a rozhodla pre neho,lebo som ho chcela povodne...moj mal vanicku,sportak,vajicko,moskytieru na vanicku a dalsiu na sportak,plastenku,fusakonanoznik...tasku som musela dokupit,ale akurat mali zlavu na moju farbu kocika,ostatne farby boli o100eur drahsie...aj k mojmu bola autosedacka be safe a k ostatny farbam xlander...

katarina670
14. mar 2015

A britax som pozerala pred tym aj,je pekny,len som nevedela ci nebude nizky lebo asi len 100cm,pulse asi 107cm,tak neviem...treba nazivo vidiet...

fidoorkaa
autor
14. mar 2015

@tanta84 presne som aj ja chcela britax b motion ale kedze vanicka bola velmi nizko nakoniec vyhral x-pulse

tanta84
14. mar 2015

@fidoorkaa tak mne praveže ani nevadí že vanička je nízko lebo ja mám len 155cm :D a ako je to z podvozkom? kolesá su všetky nafukovaice a je odpružený?

tanta84
14. mar 2015

@fidoorkaa a dakujem za fotky :D a vnútorný rozmer vaničky?

fidoorkaa
autor
14. mar 2015

@tanta84 zadne su nafukovacie tie predne su umele kociar je vhodny na dedinu, mesto urcite asi nie po turistikach je to mestsky kociarik. ma odpruzene vsetky kolesa je velmi lahucky a lahko sa s nim manipuluje pri vahe mojho 15kg syna to islo velmi dobre oproti golfaci co mam to islo jendou rukou bez namahy. Tiez mam vysku len 160cm ale naozaj mi to pri tom britaxe az udrelo do oci ze je to nizko. U mna vyhralo ze pulse bol ovela lahsi ako motion aj ked ja som mala zalusk na ten s tromi kolesami : http://www.britax.cz/kocarky/kocarky/b-motion-3 myslim si ze sa vyberas medzi velmi dobrymi kocikmi a akykolvek kupis bude to dobra volba naozaj je tazke sa rozhodnut. ak planujes s nim vela prejst aj nejaku turu nie len na mesto tak ku urcite britax kde su kolesa vsetky nafukovacie.

tanta84
14. mar 2015

@katarina670 som sa chcela opýtať myslíš že by som sa mohla na neho prísť k tebe niekedy pozrieť aby som videla na živo? ale ak nie tak pochopím. nechcem byť drzá alebo tak :D

fidoorkaa
autor
14. mar 2015

@tanta84 a este jedna dolezita vec preco som sa rozhodla kupit pulse je ze v polsku ho mali za veeeeelmi dobru cenu o 100€ lacnejsie ako britax tak preto som ani nad tym nevahala

katarina670
14. mar 2015

@tanta84 jasne mozes,nie je problem... 🙂

tanta84
14. mar 2015

@katarina670 jej super tak som rada...teda by som ti potom napísala do IP aby sme na dohodli....Ďakujem :D

tanta84
14. mar 2015

@fidoorkaa to že ja sa do poľska nedostanem..som na pn tak nemôžem veľmi cestovať a tak....a čím dalej to bude asi obtiažnejšie :D

katarina670
14. mar 2015
deniska96
14. mar 2015

Ahojte my mame x lander america a musim povedat, ze kebyze mam kocik kupovat znova, tak jednoznacne sa znova rozhodnem pre tento...predne kolieska su male, zadne velke nafukovacie...vanicka je dost hlboka, aspon ja som nemala problem...a ze kocik je vhodny len do medta nie je pravda...my sme boli v lete na dovolenke na sirave,chodili sme s kocikom po kamienkoch a po hrboloch a je stale ako novy...a je lahky, ja som s x landerom maximalne spokojna

tanta84
14. mar 2015

@deniska96 tiež X-Pulse?