Quinny Speedi, Casualplay, Jane Slalom Pro verzus X-Lander

majka777
2. dec 2014

Neviete mi poradit, ktorú trojkolku...chcem hlavne priestranú, ľahkú, ktorá nezaberie veľa miesta. Uvažujem nad týmito: Quinny speedy, Casualplay, Jane Sloalom Pro a X- Lander. Ďakujem za tipy.

kikada
2. dec 2014

Z tohoto výberu som ja osobne chcela len slalom. Okrem X-landera som "šoférovala" každý z nich. Causual je podľa mňa ako sportak veľmi ne pohodlný pre dieťa. Krátka chrbtová opierka, žiadne polohovanie nožičiek aj sa najťažšie ovládal. So speedym som si zas nerozumela ja. Zdal sa mi strašne nestabilny, ale veľa žien s ním bolo spokojných. Jané slalom pre mňa top, v pohode aj staršie dieťa ako 3r. Sa aj pohodlne vyspi ak treba 🙂

culia1
2. dec 2014

Zaujimalo by ma,preco chces trojkolku,ja mam speediho (zdedili sme),ale po skusenosti s nim,uz nikdy nechcem trojkolku,lebo ked prekonavas akukolvek prekazku (obrubnik a top z najhorsieho je nastupovanie do nizkopodlazneho busu) urcite sa ti stoci koleso a potom len bojujes ako dalej.takisto-mame kombiauto,ale musim skladat minimalne jedno koleso,aby som ho do kufra natrepala a dam tam tak este jednu tasku a skoncila som. Nevyhodou pre dieta je-neda sa uplne sklopit ani do lahu ani do poriadneho sedu.a strieska-nech robim co robim,vzdy decku svieti slnko do oci,daznik nepouzivam,lebo u nas je dost veterno,tak mi ho stale vyvracalo. Tot moja skusenost s quinny.

fuska
2. dec 2014

Najlepsi kocik, aky som kocikovala, bol Jane Slalom Pro. Len ten maly kosik....

majka777
autor
2. dec 2014

Trojkolku chcem preto, lebo mam skusenosti aj so stvorkolkou aj s trojkolkou...mala som Jane a bola som velmi spokojna...zaujali ma tieto podobne, preto som chcela vediet nejake skusenosti. Este som rozmyslala na Concordom, ale nechcem male kolesa...neviem.

katkagreganova
3. dec 2014

ja mam casualplay... co sa tyka stability a manevrovania, je super, a velmi som bola spokojna, kym bola na konstrukcii vanicka alebo autosedacka...ale ako sportak by som si ho uz nekupila. male miesto, kde si dieta moze polozit nohy, maly mal cca 15mes ked sa mu hlava dotykala striesky, a aj na zimu riesenie striesky, nic moc, taka tenka latka (asi moderne latky, ktore neprefukaju), spojena s opierkou len kuskom sucheho zipsa , ale ak si nedam pozor, tak do kocika fuci cez "diery".. a na "normalny" sposob zapnutia nanoznika/prsiplasta som este neprisla, vpredu pod kolesami treba zapnut suchy zips, ked prsi, mas od kolesa spinave ruky.... ale zavisi na tebe, aby si si vybrala 😉

sashabb
3. dec 2014

@majka777 speedi 😉 mala som, aj kamoška mala a max. spokojnosť. Tí čo vravia, že je nestabilny a pod. len s nim nevedia narábať 😎

levma
Autor odpoveď zmazal
Zobraz