Predné kolieska na Anex Cross

basadri
9. máj 2018

Ahojte.
Prosim ma niektora z vas kocik Anex cross? Chcem sa spytat ci neviete akym sposobom by som mohla doobjednat predne kolieska. Kocik som kupovala cez internet, reklamacia mozna nie je. Vraj sa na kolieska nevztahuje. Vedel by mi niekto poradit? Prip. nesedeli by tam mozno ine kolieska (znacka)...?
Dakujem krasne za odpoved

lululilien
9. máj 2018

Ahoj a prosím ťa čo sa ti stalo s kolieskami? Ja zvažujem kúpu tohto kočíka ale anex sport. Skús napísať na stránku baby-merci.sk . Kamenný obchod majú v devínskej Novej Vsi v BA.

basadri
autor
9. máj 2018

Ahoj. @lululilien 🙂 Praskli mi... Len zrejme boli asi trosku viac nafukane ako mali byt. "Defekt" sme zalepili, ale nie je to ono, prijala by som nove 😊...takze nie je to vina kocika 🙈Inak som s nim velmi spokojna 😉
Jej dakujem. Skusim im napisat. Pekny zvysok vecera

martin1973
11. jún 2018

V Babetkovo Kosice Vám ich objednám, len to je presne kúpa cez internet kedy nikto nema ziadnu zodpovednost v pripade problemov...kociar urcite kupujte v kamennej predajni... s týmito problémami sa stretávame denne...

basadri
autor
12. jún 2018

@martin1973 Jeej naozaj sa daju objednat?? 🤔Bol by som veeelmi vdacna 😍..hej hej viem. Sama som nechcela kocik objedava cez net, len uz nam "horelo za pätami" tak sme to museli riesit. Maly bol uz na svete a aj tak kocik nikde... ale to uz je ina historia 😂🙆‍♀️

martin1973
13. jún 2018

Objednane... dostanete ich od Anexu zadarmo.... zaplatite len postovne...👍 zavolajte adresu pre kuriera na 0905573408... pekny den...

basadri
autor
13. jún 2018

@martin1973 😮😮😮...ako to naozaj??? Odpadnem asi 😊 Ako vam..ti... mam podakovat??? Hned zajtra tam zavolam. No az pridu, urcite sa ti chcem revanzovat...ved to nejde len tak 😊

lenka1721
13. feb 2019

@basadri dobry den prosim Vas kde sa daju objednat tie kolieska? Na anex cross

basadri
autor
13. feb 2019

@lenka1721
Ahoj. Tiez som dlho patrala a nakoniec mi pomohol pan Martin co pisal vyssie tu v diskusii. Vobec netusim ako a kde sa mu podarilo zohnat nahradne kolieska. Tak skus prip. napisat jemu. Mozno bude vediet pomoct aj tebe 😉

lenka1721
22. feb 2019

@basadri dakujem 🙂

lenka1721
22. feb 2019

@martin1973 dobry den. Prosim Vas kde mozem kupit kolieska na anex?