Predajne kočíkov značky Tako a Roan Marita v Bratislave

tamarka9
27. sep 2014

Ahojte baby, prosim vas ci neviete kde by sa dali pozriet v kamennej predajni v BA kociky Tako a Roan Marita a pripadne aj skusenost s nimi. My potrebujeme do terenu, park a vanicka velka, lebo babo cakame v zime,a by sa zmestilo vo fusaku. Dakujem za vsetky nazory 😉

mimisk
27. sep 2014

@tamarka9 tako je velmi dobry kocik do terenu a hlavne su na niektorych typoch velke vanicky, ake tako by ste chcela

tamarka9
autor
28. sep 2014

@mimisk no mne sa paci tako mille a tako acoustic, ale teda len z obrazkov, co som zistila, ze vobec nie je pre mna smerodajne, uz sa mi takto pacili 3 kociky a nazivo ma vobec nezaujali ☹ preto hladam nejaku kamennu predajnu, kde da pozriet a chytit...

mimisk
28. sep 2014

@tamarka9 my mame na predajni acustic

tamarka9
autor
28. sep 2014

@mimisk ale vy asi nemate predajnu v BA...

mimisk
28. sep 2014

@tamarka9
@tamarka9 v holici ,ale chodia k nam aj z bratislavy

tamarka9
autor
28. sep 2014

@mimisk no to verim ze chodia,ale asi skor take co uz maju vybrate a chcu kupit, lebo keby mam ist jednu znacku pozriet do trnavy, inu do holica a tak,dame tolko na benzin, ze to mozem kupit rovno drahsiu znacku v prvom obchode v ba a hotovo 🙂 nemyslim to v zlom, len je to naozaj neprakticke, ine je keby som uz bola rozhodnuta a idem ho kupit...

matkaondrej
20. okt 2015

Prosim vas,este mate na predajni kočik Tako acoustic?Jaby som ho urcite prisla pozriet sme s Nr,ale u nas ho nemaju nikde.