Prečo sa dcérke nepáči nový kočík?

mia_ko
20. sep 2013

Ahojte, kupili sme nový golfový kočík (Milli malli Venus). Dnes sme boli na prechádzke a dcérka (10 mesiacov) v nom plakala, ked som ju vybrala tak bola kludna a ako nahle zaregistrovala že ju davam späť do kočíka opäť plač. Chce to len čas alebo to nemá zmysel? Inak sa v kočíku veľmi rada vozí (v športovom trojkombinácia). Ďakuejm

sakura77
20. sep 2013

tak mozno je to pre nu daco nove,zvykne si,neboj 🙂 daj jej tam oblubenu hracku,pokocikujte spolu,nech si nanho zvykne,niektore deti maju problem s noyvmi vecami

bbbarunka
20. sep 2013

V trojkombinacii si ju mala obratenu k sebe alebo od seba? Ak v nej na teba videla a v novom kociku nie,tak ju mozno znervoznuje prave to.

kuka221
20. sep 2013

Mne sa to stalo tiež, mali sme 3-kombináciu, a malý ešte ako 1,5 ročný v ňom aj spávala/spal iba keď sa vozil/. Kamarátka nám podarovala športový kočík ale do toho som ho nemohla ani posadiť, rev ako tur. Netuším vôbec prečo. Ani sme ho nevyužili, lebo som ho tam nemohla ani posadiť.
Potom sme mali iný a ten bol v pohode.

janickacrazy
20. sep 2013

Moj syn tiež plakal, ked sme mu kúpili nový športový kočík, mal vtedy takisto 10 mes. nechcel v nom byť, ale asi na tretí krát už prestal plakať a pomaly si nanho zvykol. Ked som potom na zimu vytiahla zase trojkombináciu, tak zase plakal jeden den a potom už v pohode. Daj jej trochu času, možno si zvykne, ak nie, tak bud budeš musieť stále používať trojkombináciu, alebo zohnať taký golfáč, ktorý sa jej bude páčiť. 😉

sashabb
21. sep 2013

osobne si myslím, že 10mesačné dieťa nemá byť v golfkách 😒 ...možno to aj samé vie a preto plače 😀