Pre dvojičky Marco Sky Longhorn

marllik
9. jún 2014

http://www.baboportal.sk/inzeraty/detail/surode... mate niekto skusenost? ako sa s nim manipuluje, ste spokojne? naozaj vojde i do maleho vytahu? dakujem za kazdu odpoved, negativa i pozitiva 😉

tova
10. jún 2014

videla som, naozaj zaujmavy kociar, velkost skoro ako kociar pre 1 dieta, Pohodlnost pre deti neni asi naj, ale velkost je dobra myslim na kratke prevozy k dr, z auta a do obchodneho centra ako stvoreny.

marllik
autor
10. jún 2014

@tova dakujem za reakciu.. len uvazujem , ci je dobry i pre rovnako velke deti, ci len pre starsieho a mladsieho surodenca. Ty si ho videla s dvojickami?

magimary
10. jún 2014

@marllik ., @najjulinka ho má 😉
môže(š) poreferovať
no ja osobne si myslím, že ani veľmi nie,
ale ak sú dvojičky už staršie a na krátke a rýchle presuny, tak v zásade aj hej

no, manipulácia je tam-samozrejme.náročná,
lebo golfové palice a ťažký "náklad"

najjulinka
10. jún 2014

@marllik tak foto na tom farebnom koberci je naša foto, našho kočiara 😀 😀 😀
Mne sa s nim dosť blbo šoferovalo....
Odmeraj si výťah. Náš ma 89cm a aj kočiar ked podržím zadne sedadlo uplne kolmo, tak má presne 89cm.... vojde do výťahu na struhaný vlas..... To je jediné pozitivum a preto som ho kupovala.... 89cm...... 😉

Ale odvtedy som našla Peg-Perego Skate s pridavnou sedačkou a ten mi vyhovuje viac... a dokonca je kratší asi.. ale tak možno o 1cm 😀 😀 😀

najjulinka
10. jún 2014

@marllik a používala som ho na dve rovnako stare deti a aj mladšie a staršie.... 😉 ale ak ti fakt obe sedia, tak PP Skate je naj.... 😉

ono moc na vyber som nemala pri našom výťahu.. ešte myslim youpala mala čosi ako Marco sky longhorn a neviem či Stokke crusi nie je tiež kratky... inak všetko dlhe.. .ten stokke si nepamatam celkom na isto, lebo som mala už PP Skate, tak som neriešila.. .aj plno penazi, aj vsetko dokopy.. ale inak ostatne kočiare su na naš vytah velke.... (aj Marco Sky L je dlhší ako Marco sky Longhorn)

najjulinka
10. jún 2014

A to čo je Peg-Perego Skate, tak to iste je aj Mamas&Papas Skate - oni dokonca maju aj plaštenku na to pridavne sedadlo 😉 (To je pri tom Skate naj nevyhoda, že zadne sedadlo nema plaštenku,a le ked je doslova daždivo, tak to riešim pogumovaným oblečením 😉

tova
10. jún 2014

@marllik ja by som ho kupila pre dvojicky len ked by mi do vytahu nic ine pohodlnejsie nevoslo a ked deti uz moc nespia v kociari tak na max 1 hod. premiestnovanie do obchodu, dr, atd. velmi spratny v obchodnom centre som videla ze ich cast pouzivaju.

najjulinka
10. jún 2014

@marllik a inak horšie sa kočikuje, ked je vzadu lahšie ležiace decko ako ked su +/- rovnake stare deti. resp. vzadu ťažšie a sediace...... 😉

marllik
autor
10. jún 2014

@najjulinka
@tova
velmi dakujem za reakcie. 🙂 mam aspon trochu predstavu. Ja mam Icandy peach a som s nim velmi spokojna. Od vaniciek cez vajicka az po sportove casti, vsade vojdeme i ten vytah zvladame, perfektne je vyvazeny, takze sa s nim ide i lepsie ako s niektorymi mono kocikmi.. len ked su sportove casti, tak ten spodny pasazier nema velmi miesto.. zatial sa to da, drobci maju 75cm. bojim sa, ze mi zacne vystrajat, ze tam byt nechce, lebo sa neda dat uplne do sedu , len do pololahu (novsie sa daju i na sedenie) tak hladam alternativu.. aj na presuny autom sa mi zda praktickejsie zlozit golfac, ako konstrukciu + dve sedacky.. este uvidim ako dlho to vydrzime 🙂

najjulinka
10. jún 2014

@marllik my sme marco do auta neskladali nikdy....

a momentalne v aute mame Graco - najlacnejšie čo sa dalo kupiť..... do auta deti znesieme a Graco je furt v aute .... neriešim výťah s nim...
Ale Icandy je dlhší.. tak vy asi mate viac možnosti vyberu - vacsi výťah.... 😉 tak sa do Marca nehrň 😉 😀 😅

marllik
autor
10. jún 2014

@najjulinka vytah ma 104cm na dlzku, vojdeme sa ked dam kocik sikmo 😉 so sportovym monokocikom som tam vosla tiez LTT

najjulinka
10. jún 2014

naš možno ma tiež až tolko, lenže ma zhrnovacie dvere a proste mam 89 cm na kočik len.. inak s tým marcom som sa tak bála.. lebo on ma presne 89cm... a som bola prvá v SK, pre koho ho objednali.. bola to taka novinka čo som vtedy vykumala, že ešte ani v e-shope nevedeli poradiť, ale že nemaju problem objednať 😀 a ja som na stranke vyrobcu našla 2 obrazky s dovma roznymi rozmermi, tak som tam ešte mailovala ... no moja nemčina o ničom a oni mi ako odpoved poslali link, že tam všetko mam... tak som im poslala či isto, že inde na stranke maju tak a poslala link a ešte mi poslali dakovny mail, že si chybu na stranke nevšimli 😀

a Peg-perego skate som len podla obrazkov odhadla, že sa bude zmestiť... a teda tiež len dufala, že ozaj....

inak toto ma fascinuje, že nie su rozmery kočikov mnohokrat.. proste je rozmer podvozku, vaničky, sedačky a kde čoho ale či sa snim vtrepem do vytahu to z rozmerov moc zistiť neviem....

a irituje ma ked tu vidim inzeraty na velke hebeda v mojom ponimani a napišu, že zmestia sa do všetkých vyťahov.... (a to u mojej babky v bloku mali ešte menší priestor vo vyťahu na kočik, lebo mali vnutorne dvere nie zhrnovacie ale normalne otvaracie dvojkridlove)

tova
10. jún 2014

@marllik tak ten I candy je asi lepsi pre deti ako ten hore. Ja som mala McLaren vedla seba a vosiel vsade, deti mali samostatne sedacky polohovatelne (su rozne modely, drahsi s predlzenou podlozkou na nohy je lepsi) zlozeny kociar vojde aj na zadne sedadla do zadu auta. Inac bumbleride je podobna velkost a je dobry.