Pranie kočiara

mysiacik212
23. okt 2013

Ahojte babulky, chcem sa spýtať mám bledý kočiarik, ked idete prat vsetky tie casti z kociarika, na akom stupni? 30 al. 40? stačí, ked to tam šupnem a hotovo? treba tak isto prať aj tie mäkučké časti z vajíčka? Dakujem 🙂

linda20111
23. okt 2013

@mysiacik212 ahoj, ja periem na 3Ostupni, vsetko co viem odpojit z kocika. Neviem ktoru makku cast z vajicka myslis, ale ak myslis ze je to spinave a da sa to odpojit, tak vyper 🙂

babulina
23. okt 2013

vsetko odpojitelne som na 30 prala, ostatne som prekefovala

m_ij_ka
23. okt 2013

aj ja to periem na 30 stupňoch, ostatné čo sa nedá odopnúť žinkou prečistím

mysiacik212
autor
23. okt 2013

@linda20111
@babulina
@m_ij_ka dakujeem..a prali ste aj tu striesku z kociarika? bo su tam nejake spevnene casti...

m_ij_ka
23. okt 2013

@mysiacik212 ja som striešku neprala, mne sa nedala dať dole (najprv som mala trojkombináciu a teraz mám golfáč), pokiaľ sú to neni nejaké tmavé fľaky tak to len žinkou vyčistím

linda20111
23. okt 2013

@mysiacik212 my sme teraz rozobrali cely sportovy a tu striesku tiez manzel odsruboval dole, hodila som to cele do pracky aj s tymi spevnenymi castami - my tam mame plastove ohybne palicky, v pracke sa to nepolamalo. Ak niesi si ista, daj na nizsie otacky zmykanie...

mysiacik212
autor
23. okt 2013

@linda20111 mne sa zda tiez, ze su tam take plastove vecicky..ale mas pardu, bude lepsie, ked dam mensie otacky...a mam ku kociaru aj taku kabelku, su tam ako take kovove casti...ked sa casom zaspiní, aj tu mozem hodit do pracky, neobucha sa mi to? ci skusim ju dat do nejakeho vrecka?

linda20111
23. okt 2013

@mysiacik212 myslis kovove ako zips a take ozdobne kovove platnicky? To by som kludne dala do pracky normalne, alebo ak mas take vacsie ochranne vrecko sietkovane mozes supnut do toho... Ja v takom len mensom zvyknem prat podprsenku lebo som leniva prat ju rucne a tiez babatkovske ponozky aby sa mi nestratili 🙂

erina098
23. okt 2013

teraz mám golfáč cam a tam všetko odopnem a dam do pračky a narvala som tam aj strechu a hrazdu, dala som normálny denný program a prala som.Predtým chicco a to isté.vždy sa pekne vyprali.