Prampol Gazelle 2013, Zebra

nikola9
18. apr 2013

Nemáte niektorá skúsenosti z týmito kočíkmi?
Zaujímajú ma najmä výhody a nevýhody resp. skúsenosti.

indka
26. apr 2013

ahoj tiez sa mi velmi paci tento kocik a konecne som nasla recenzie na cz strankach od strany 7 vyssie, mamicky co si ho kupili si ho velmi chvalia- priestranny, lahko ovladatelny, aj do snehu, dlha strieska proti vetru, snehu, slnku jedna mamicka pridala aj fotky na str7 http://www.emimino.cz/diskuse/sportovni-kocarek... dufam ze som ti aspon trosku pomohla ja som sa rozhodovala medzi quatro monza 2013 kvoli preklapacej rucke a velkemu kosu ale nakoniec si objednam gazelle kvoli nafukovacim kolesam aby bol aj na zimu

indka
26. apr 2013

este som zabudla ze gazelle je vlastne vylepsena verzia zebry...gazelle ma dlhsiu striesku, opierku chrbta a vylepseny fusak preto je aj o trochu drahsia ako zebra...

nikola9
autor
15. máj 2013

Ahoj 🙂 tak Ďakujem že si sa oň zaujímala a niečo si našla..my sme si objednali zebru a tá je tiež fajn ,včera akurát došiel kočik..je síce pravda že ten nánožník ma také blbé pripnutie a je aj tenši no nevadí..keby som vedela viac o gazelle tak si objednám asi ten.. tak prjaem príjemní kočíkovanie 🙂

nikola9
autor
15. máj 2013

A pridám aj par fotiek..Ak mamičky budú chcieť možem fotky pridať alebo na otázky odpovedať 🙂

petka200
29. aug 2013

@nikola9 a aku pláštenku k nemu prosim ťa? Ja chcem objednať Gazelle a rozmýšlam aj, či by pasoval univerzál z DM- ka.

nikola9
autor
30. aug 2013

Pláštenku nemám...ale mám sieťku tiež univerzál a tá tam pasuje.

majuska21
31. aug 2013

@indka dobry den chcem sa spytat či ste si objednali kočik gazelle lebo aj ja by som chcela pre drobca ako s nim spokojna mali bude mat vzime rok tak by som ho chcela na zimu kupit a chcela by som vediet či tam vojde aj fusak aj ročne dieta ?dakujem za odpoved a ešte aku mate farbu,zhoduje sa z obrazkom?

indka
7. okt 2013

@majuska21 Dobry den, ospravedlnujem sa ale skor sa mi nedalo odpovedat...neviem ci ste si uz kocik kupili ale kazdopadne sem dam moje skusenosti aj pre ine mamicky, ktore uvazuju nad prampol gazelle. Tento sportak pouzivame asi 4 mesiace patri k tym robustnejsim. Vyhody: priestorny (v pohode sa tam zmesti 11kilove 1,5 rocne dieta aj s fusakom a ma este vela miesta) urcite sa da pouzivat az po skolku, je stabilny, ma terenne nafukovacie kolesa vhodny na vsetky tereny, lahko sa ovlada kocikuje, strieska sa da rozopnut a uplne predlzit az po sedadlo a ma navrchu okienko a vzadu vrecko na zips, da sa dat skoro az do uplneho lahu moja dcerka v nom v pohode spavala, ma eko-kozenkove lahko umyvatelne madlo a aj rucku dobre to vyzera, paci sa mi aj nanoznik a to ze vnutri kocika je makky matrac na ktorom dieta sedi je to podobne ako podsedak na stolicku. Nevyhody: predne kolesa sa dost tazko fukaju je tam malo miesta treba na to tensiu pumpicku, je dost tazky a v zlozenom stave nie je moc skladny (ale zase vdaka tomu je stabilny a terenny a vhodny aj na zimu takze ja som si este kupila z bazaru golface a tie pouzivame ked ideme autom), ten podsedak sa dost tazko vybera ked sa dava prat treba to trosku "vybehat" tie otvory na remene a ja mam bleducko zeleny ktory sa dost lahko uspini ale to bol moj vyber 🙂 a este to vrecko na strieske mohlo by vacsie...Celkovo som s nim velmi spokojna nam na nase podmienky vyhovuje sme na dedine, chodime aj po trave, strkovych a lesnych cestach, rozbitych chodnikoch a je pevny a stabilny a priestranny. Ak mate otazky kludne sa pytajte. Dufam ze som aspon trosku pomohla..

piuska
1. dec 2013

ahoj
ja mam otazku hlavne na rozmer toho lehatka kde deti spinkaju
vedela by si mi prosim odmerat aka je dlzka opierky, sedacku a tej casti na nohy a hlavne sirku kde si dieta sada, ale taku tu najsirsiu cast. lebo teraz mame jane nomad a tam sa ti ta latka usposobi az do sirky 42cm, lenze ma male dvojkoleso a to je pre mna uplna smrt :D
dakujem ti

nikola9
autor
24. jan 2014

@piuska šírka kočíka je 59,5 cm
sirka sedadla 35cm +-
dlzka na spanie je +- 80 cm plus 15cm na nozky ktoré mozu byt vyložene kedze he to nastaviteľne

mabliss
13. feb 2014

@nikola9 ahoj,chcela by som sa opýtať,či podľa teba môže byť tento kočík aj pre 6mesačné babo. Na stránke predajcu píšu,že jed 8 mesiacov. Nerozumiem prečo. Ďakujem. Inak, je krásny. Zatiaľ si s ním spokojná? 🙂

nikola9
autor
13. feb 2014

@mabliss Ahoj mý sme ho mali od 5a pól mesiaca vlastne odkedy malý vedel sedieť takže áno určie može mat aj 6mesačne bábo 🙂 som spokojná áno 🙂

mabliss
15. feb 2014

@nikola9 ešte ma napadlo, prosím ťa, akým spôsobom sa polohuje kočík? Je to na pásy, alebo nejaké tlačidlo, poistka? A odkiaľ si objednavala? Z e-shopu? Ďakujem.

ellen
24. okt 2015

baby, s odstupom času mi viete povedať hodnotenie? je kočík gazela skladný aj to auta? fabia ;) dikes za kazdu odpoved :D

melisska242
2. apr 2016

Ahojte kocky..aj mba zaujima ci ste s nim boli spokojne..

ellen
2. apr 2016

@melisska242 ja som ho nakoniec vzala - gazele, a môžem ho len odporučiť. má veľké kolesá, síce nafukovacie, ale dobre sa s ním ide, ide ľahúčko aj jednou rukou, polohy má tri - ležanie, položenie a sedenie, je to taký povyťahovací systém, strieška sa dá rozopnúť a stiahnuť až dopredu, čo som včera využila, keď malý spal a neskutočne u nás fúkalo - tam je trochu nevýhoda, že na drobca nevidíš, keď stiahneš tú striešku úplne, ale ja to nejak neriešim, keď spí - sem-tam skontrolujem :D ak treba, pýtaj sa, rada odpoviem. máme ho cca 4-5 mesiacov :D

melisska242
3. apr 2016

@ellen Dakujem Ti velmi pekne..Rozhodla som sa ,ze ho zoberiem.Vcera som nasla ceske recenzie a aj tam ho velmi chvalia..

ellen
5. apr 2016

@melisska242 buď rada, že som to písala večer, lebo na druhý deň som chcela posunúť pásy a ako baby vyššie písali, je to také úzke, že som sa s tým trápila 20 minút a aj tak som to nespravila... ale to bolo ráno a blbá konštelácia zhasínajúcich hviezd... :p rátam, že zajtra mi to pôjde od ruky. inak naň nedám dopustiť :DDD

lorinka990
25. apr 2016

mam na predaj ak by niekto mal zaujem 🙂

lucasko23
3. jan 2017

Mozem vedieť koľko je nosnosť kocika

dadka_bb
9. mar 2017

@nikola9 krasny!odkial si objednala a cena?dakujem

ellen
14. mar 2017

@dadka_bb ja som objednavala z internetovej stranky, ak chces, poslem ti link - neviem či sa tu môže dať. napíš mi správu. pán je z KE, ja som zo západného Slovenka, ohlásil sa, doviezol, poukazoval, do auta sme vyskúšali skladanie a pod. :D

lenkazaz
16. máj 2017

@ellen dobry den,mohla by som ta poprosit o kontakt odkial si objednavala kocik?dakujem 🙂

ellen
16. máj 2017

@lenkazaz ahoj, zo stranky kocikyforbaby.sk ;)

lenkazaz
17. máj 2017

@ellen dakujem!

ellen
17. máj 2017

rado sa stalo @lenkazaz