Poznáte túto dvojkombináciu kočíka z Amazon?

milli3377
4. feb 2013

Poznate niekto prosim tento kocik? Vyrobcu, znacku, skusenosti s nim? Je odlahceny? Za kazdu radu vopred dakujem; neviem ho nikde inde okrem amazon vygooglit.

http://www.amazon.fr/gp/product/B00AHBPLOC/ref=...

milli3377
autor
4. feb 2013

A co myslite hodi sa takyto kociarik pre chlapceka? Manzel hovori , ze nie bo su tam kvietky. 😀 A mne sa strasne paci len neviem o nom dokopy nic najst a nekupime ho kym nebude splnat vsetko co potrebujeme.

adeli79
5. feb 2013

aky pekny. jeeeeeeeeeeej, mozno aj my taky objedname. kolko je postovne? este som nepreskumala. na tej bielo cervenej kombinacii nie su kvietky.

milli3377
autor
7. feb 2013

@adeli79 dakujem, snazili sme sa vybrat nieco stylove a nie za draho. Postovne tu vo FR je asi 30 eur kebyze ti ho poslali na SVK ozaj neviem...A hej iba na hnedej verzii su kvietky a motyle, doteraz som taky nikde nevidela...Kupite ho?

adeli79
8. feb 2013

@milli3377 a nejake podobne linky na kociky v anglictine? lebo po francuzsky neviem ani ceknut. 🙂 neviem stale,aky kocik kupime. mam mesiac a kus pred porodom a stale nie som rozhodnuta ☹

milli3377
autor
8. feb 2013

ahoj skus podla nazvu to hodit napriklad do anglickeho amazonu...tusim som ho nasla i na nom a cenovo cca to iste.
ja mam 5 tt do porodu a kocik stale nemame. :P Skor hladame nieco cenovo vyhodne a nedrahe a dobre a odlahcene. Kedy mas termin?

milli3377
autor
8. feb 2013

@adeli79 ahoj skus podla nazvu to hodit napriklad do anglickeho amazonu...tusim som ho nasla i na nom a cenovo cca to iste.
ja mam 5 tt do porodu a kocik stale nemame. :P Skor hladame nieco cenovo vyhodne a nedrahe a dobre a odlahcene. Kedy mas termin?

adeli79
8. feb 2013

termin po 18.3. 🙂 ale akkurat obzeram Graco. dako sa mi zapacil. 🙂

milli3377
autor
8. feb 2013

@adeli79 posli sem prosim linku nech pokukam i ja 🙂