Poznáte športový kočík s pružnými kolieskami?

hanka274
22. mar 2010

Ahojte maminy, hladam uz dlhsie na internete kocik, predala som hlboky a supho do sportaku...no neviem do ktoreho.
Manzel si stoji za Takkom, no ja rozhodne nie...Je uuuuzasne perovy, no ta vaha a neotacave kolieska mi vadia maximalne...
Ja som mala favoritov niekolko /dema step easy, chipolino allegra-ultra, pierre cardin step lux, zopa fusion/...no pri vsetkych ma odradza "nepruznost", teda, ze kolieska su super, dokonca aj prehadzovacia rukovat, co tiez ocenim, no male kolieska, pri ktorych je na chodniku citit kazdy jeden kamienok ☹
Poradite mi?? Je to otazka 2-3 dni, pretoze dnes som predala hlboky a musime chytro vymenit za sportak...
Dakujem!!!! 🙂 🙂
a za rozumnu cenu maminy! 😉 😵

hanka274
autor
22. mar 2010

za Takom...oprava.
Takko je oblecenie... 😅 😅

zamilovana
23. mar 2010

Ahoj,sa mi zda aj Atlantic ma velke kolesa

hanka274
autor
24. mar 2010

myslis Peg Perego? Ten som mala pri prvej a bol to tiez tvrdy kocik s mensimi kolieskami a bolo vsetko citit...
Ale dakujem.

sasrnka
24. mar 2010

Tako ma aj kociky Jumper, kde su otacave predne kolieska a je celkom fajn odpruzeny a nevyzera ako tank 😉 Ale predava sa, myslim, len ako cely set. Teraz ma napadlo este X-lander XA. Nova kolekcia je celkom zaujimava. Vela mamiciek si tie stare modely dost chvalia.
http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=6454...

hanka274
autor
24. mar 2010

sasrnka, presne tank 🙄 🙄 🙄
dakujem, pozriem. 😎

hanka274
autor
25. máj 2010

nikto nic?????
este raz to zhrniem.... take mini otacave TAKO, pretoze je to hrozne tazky kocik a neotacave kolieska mi vadia... ale super peruje, nic nie je citit ako na tych plastovych tvrdych, super priestranny... no nalozit do auta je des pre zenu.

Takze lacny sportak s nafukovacim kolieskami ?????????
😔 😔