Poraďte šporťák použiteľný od narodenia

magimi
14. mar 2013

Ahojte baby. Viete mi poradit nejaky sportak vhodny aj na zimu, ktory by sa bez vanicky dal pouzivat uz od narodenia? Napr. ze sa da k nemu dokupit fusakotaska a netreba vanicku. U mna momentalne boduje Graco Trekko, ale teda hladam nieco aj na porovnanie, lebo nic obdobne som zatial nenasla. Paci sa mi ten system prerobenia na vanicku, ze je babatko potom otocene ku mne..aj ked to vyzera dost futuristicky, ale system je super vymysleny. Jejo....a podstatna je aj cena, do 300 eur by bolo fajn

siska765
14. mar 2013

mne sa paci aj Chicco prevedenie a mam aj na predaj ak chces kukni moje inzeraty 🙂

katieg85
14. mar 2013

ja mam graco deluxe a som velmi spokojna
@magimi

magimi
autor
14. mar 2013

@siska765 vdaka, pozrela som, len mne ide o to, aby som nemusela mat vanicku a sportovu cast zvlast, ale aby som zo sportovej casti urobila kvazi "vanicku" napr. len vloznou taskou. Ten Graco Trekko to tak ma, ze vanicka sa preklopi na opacnu stranu a babatko je tym padom otocene k tebe, vlozis tam vloznu tasku a mas z toho vanicku. Vyzera to ale strasne divne 😝

@katieg85 graco deluxe ma ten system rovnaky ako trekko, tak som rada, ze si spokojna, je to fakt prakticke, len keby to tak cudne nevyzeralo

soldi
14. mar 2013

@magimi gesslain, ale neviem presne ktory model, do sportaku sa dava vlozna taska, a potom sa z neho daju dokonca urobit len golfky

lusinda1989
14. mar 2013

Ja mam adbor pepe a je to jedna konstrukcia ktora sa preraba na vanicku stal 250€

zivika
14. mar 2013

@magimi ja som mala britax b-smart, sice som ho pouzivala len ako sportak, ale viem, ze ku nemu predavaju aj fusakotasku...ale tam je system taky, ze celu sedacku otocis ku sebe, takze to nevyzera az tak futuristicky 😀

radlinka
14. mar 2013

Quinny Buzz 😉 ale ziadna fusako-taska ci ako to nazyvate. Ak chces take nieco tak potom zn. Graco 😉 Inak ja by som brala ja vanicku uz z viacerych dovodov. 😉

miminkacik
14. mar 2013

peg perego skate je taký "obojživelník".. Potom napríklad toto, ale asi sa nedá u nás kúpiť, neviem https://www.modrykonik.sk/fotoblog/miminkacik/a...
alebo https://www.modrykonik.sk/fotoblog/miminkacik/a...

mamainprogress
14. mar 2013

Presne to co hladas je Gesslein F6. Ma tasku cca do 6 m veku, potom sa vyberie a je sportak. Ak je zima, z tasky sa prezipsovanim vyrobi fusak. Aj pri sportovej verzii pri uplnom sklopeni vyzera s fusakom ako hlboky a dietatko je uplne chranene. Strieska je velka a vie vytvorit nad dietatom ulitu. Strasne konvertibilny kocik, ma vela podob a tvari.🙂 Ja ho mam a som velmi spokojna.

zivika
14. mar 2013

@miminkacik
@mamainprogress kocky, ale @magimi ma limit 300eur 🙂

something
14. mar 2013

@magimi Graco trekko si aj videla alebo len na nete? Lebo ja som ho velmi chcela ako sportak, ale ma strasne hlupo riesenu striesku. Totizto medzi strieskou a chrbtovou opierkou uplne hore je asi tak 10cm otvor. Podla mna uplne na nic.Ja som chcela kociar do snehu a zimy . A kolieska nie su nafukovacie, videla som jednu mamicku s nim a uz bol taky ojazdeny trosku a teda riaden hrkali. Nakoniec som kupila Peg perego GT3. Asi nema fusakotasku ale je to kociar number one v zime. A to som z Popradu, takze snehu je tu az az. Neviem si predstavit to Gracko s tou dierou ked fuka vietor. Inak tie Gesslainy su krasne, tiez som po nom poskulovala, ale nedal sa vidiet na zivot. Takze mam PP GT3 a Jane slalom pro reverse a spokojnost s oboma...

beruska.zuzanka
14. mar 2013

@soldi gesslein F4 kombi, dá sa prerobiť na buggy, ale určite nestojí do 300€ 🙂

miminkacik
14. mar 2013

@zivika tak to som prehliadla 😅 ..ale tak keby našla ojazdené, možno ich za tých 300 evri dostane 😝

magimi
autor
14. mar 2013

@miminkacik
@mamainprogress

vsetky tie kociky su fajn...maju vsak jednu nevyhodu...cenu...nieco do 300 eur by sa nenaslo?
ale aj tak dakujem za tip..ja asi nakoniec zistim, ze budem musiet zdvihnut cenovu latku vyssie 😉

soldi
14. mar 2013

@beruska.zuzanka bazarovy sa da 🙂
zastavam nazor, ze radsej kvalitny kocik z bazaru, nez novy polsky shunt 🙂

miminkacik
14. mar 2013

@magimi a chceš nový? lebo myslím si, že je reálnejšie kúpiť ojazdený za tú cenu

miminkacik
14. mar 2013

@soldi presne toto som chcela napísať 😵

magimi
autor
14. mar 2013

@something hmm, nevidela som ho nazivo, len som citala kadejake referencie a kukala videa na youtube a zatial to bol najgenialnejsi kocik, az teda na vyzor tej vanicky..ale teraz som na vazkach..inak aj ja pochadzam z Popradu ale momentalne byvam v Trstenej. Mne sa prave ta strieska videla, ze sa da tak sklopit aby nefukalo dovnutra. A nedalo by sa to na zimu nejako prisit, aby tam ten otvor nebol? kamoska ma na ten styl kocik a tu striesku normalne prisila

beruska.zuzanka
14. mar 2013

@soldi fakt? ja som ešte do 300 nenašla... tak ak nájdeš, daj echo, ď. 😉

beruska.zuzanka
14. mar 2013

@soldi btw, písal tu niekto niečo o poľských kočíkoch? 😕 ja nie teda... 😅

magimi
autor
14. mar 2013

@miminkacik moj mm je zastancom novych veci 😀

zivika
14. mar 2013

@soldi suhlasim s tebou, ale britax ma stal 300eur a urcite to nie je polsky sunt 😉

miminkacik
14. mar 2013

@magimi to velmi dobre poznám 😀
ja ti už ale viac neporadím.. v cenách sa vôbec nevyznám ☹ iba som vedela, že tie tri kočíky čo som písala vyššie, sú také obojživelníky 😀

magimi
autor
14. mar 2013

@miminkacik aj tak dakujem za tip 🙂

something
14. mar 2013

@magimi neviem ci sa da prisit, je tam dost velka fuga, mozno sa tam da nieco vsit, ale tympadom ti padne zaruka. Neviem to, skus si ho pozriet radsej nazivot, ak by si bola v PP tak ho maju v best for baby. Ja som bola sklamana, a veeeelmi sa mi pacil. A tu ho maju v cervenej farbe s ciernou konstrukciou, no proste pekny, velmi ...da sa preklopit ale chyba tam taky ten rukav co ho kryje, teda ho preklopis ale nic nemas potom nad hlavou

cinnamon111
14. mar 2013

ja som našla : ten prvý abc design TIKO - 299 eur, ten druhý - nie som si istá, ale mám pocit že je to tiež takýto model za 340 eur, a ten tretí ma tu na MK človek - mirokinder za akciuovú cenu z 635 eur na 190 výpredaj tiež abc. Tak kukni

magimi
autor
15. mar 2013

@something vdaka za tip..ideme do PP asi za mesiac, tak si ho pojdem kuknut...ten cerveno-cierny je aj mojim favoritom 🙂 vdaka este raz

magimi
autor
15. mar 2013

@cinnamon111 vdaka za tip, popozeram to 🙂

suz2
15. mar 2013

@magimi skus pozriet Britax B-agile 2013. nám včera dorazil. stoji cca 190 €, da sa dat do uplneho lahu a mozes k nemu dokupit bud vanicku, alebo staci aj sleeper, alebo fusak maju suprovy, teplucky....

bafinka
15. mar 2013

@magimi my sme mali peg perego Uno. A bola som spokojna. V Brendone stoji okolo 280€