Poraďte s kočíkom

silviaduhova
22. máj 2013

babenky poradte mi prosim kocik ktory by som kupila mojej malinkej sportovy nie golfac a predstava je fialovy alebo ruzovy proste nejaky pestry v predu trochu pri sebe kolieska a vacsie aj zadne vacsie mozu byt aj nafukovacie aby tam malinka mohla spinkat v setembri mame dva rocky

kattrin5
22. máj 2013

Presne taky mam maxi cosi a je super🙂

silviaduhova
autor
22. máj 2013

@kattrin5 maxi cosi a nieco dalej typ ziaden ? dakujem

atunko
22. máj 2013

ja mám pre 2ročnú golfáč Jané Nanuq a dá sa v ňom aj spinkať a je fialovo-modrý a je super...

kattrin5
22. máj 2013

@silviaduhova ja mam maxi cosi foray xl ten sa ale na Sr neda kupit ale da sa kupit maxi cosi mura 3 a 4 a tiez su vraj dobre..alebo britax ma dobre kociky

silviaduhova
autor
22. máj 2013

ano asi bude britax 🙂 maxi cosi asi drahy pre nas ☹

sense
22. máj 2013

my mame römer britax smart fialovy, stvorkolesovy su aj trojkolesove, sme s nim spokojny, pre mna je jedna mala nevyhoda ze nema gumenne kolesa ale umele, inak sa lahko ovlada, je spratny, sportova cast sa da nastavit aj v smere aj v protismere jazdy....

kapokapo
23. máj 2013

ahoj, predavam nepouzity quinny buzz, krasny, pozri moj bazarik...

kapokapo
23. máj 2013

@silviaduhova ahoj, predavam nepouzity quinny buzz, krasny, pozri moj bazarik...

mojong
23. máj 2013

mame britax b-agile a som max spokolna, 90cm mala sa mi tam v pihode vyspi je lahky sama ho vynesiem aj s malou do autobusu, dobre sa keruje aj nalozeny a ma super striesku..... a velmi sa mi na nom paci skladanie rychle jednoduche a zlizeny vopcham aj do corsy bez problemov aj s velkym nakupom svokrou dcerou a muzom 🙂ja som spokojna.

georgia333
24. máj 2013

@silviaduhova skús si pozrieť LIRU fialovú http://www.kocikovsvet.sk/kociky-easy-go/2395-l... alebo http://www.kocikovsvet.sk/188-gb sú to anglické kočíky možno sa ti budú páčiť ja keď som bola v anglickú bola to uznavaná značka ale u nás som ju objavila až teraz

silviaduhova
autor
24. máj 2013

@mojong je to moj favorit tiez 🙂

silviaduhova
autor
24. máj 2013

@georgia333 pridu mi tam male kolieska ale urcite kupujem prave tu kocikovsvet lebo je to u nas v BJ a viem si niektore pozriet aj na zivo len asi chcem vacsie kolieska na nas uzasny teren

mojong
24. máj 2013

@silviaduhova ja som nad nim dlho vahala a teraz lutujem len to ze som nekupila skor aj miesto golfaca, pre mna ma zatial same vyhody, da sa kludne manevrovat aj jednou rukou ked nahanam dceru po meste a nechcem nechavat kocik len tak stat niekde, a so zaaretovanymi prednymi kolieskami zvlada aj teren co som prekvapena 🙂 a dalsie plus ze nehrka ako golface, ako trochu hej ale nic hrozne, ak by si chcela nieco konkretne vediet kludne sa pytaj ;)

kiakocikovsvet
25. máj 2013

@silviaduhova v akej cenovej relácií by sa mál pohybovať ?

silviaduhova
autor
25. máj 2013

@mojong dakujem za info a da sa dokupit aj nejaky fusak ???

silviaduhova
autor
25. máj 2013

@kiakocikovsvet do 300 eur max

silviaduhova
autor
25. máj 2013

@kiakocikovsvet u Vas ho kupujem xixi

kiakocikovsvet
25. máj 2013

@silviaduhova pošlite tel. kontakt a poradíme

georgia333
25. máj 2013

@silviaduhova aj ja tam rada nakupujem, zatiaľ iba spokojnosť, doporučila som ich už viacerým a sú spokojní

martinka_p
25. máj 2013

http://www.svetkocikov.sk/kociky-dorjan/21805-d... my ho mame a sme velmi spokojni 🙂

silviaduhova
autor
25. máj 2013

takze baby som rozhodnuta pre britax b-agile 4 a hotovo a uplne najviac mi pomohli fotky ked som tam videla velke deticky ako tam v pohode sedia

mojong
25. máj 2013

@silviaduhova budes spokojna 🙂 ja mam fusak emitex ten dekovy a je fakt dobry, je dost dlhy a nevisi z kocika, da sa spodok ohnut a da sa poskladat aj do vankusa alebo pouzit len ako podlozka
mame tento http://www.svetkocikov.sk/emitex-fusaky-2v1-fle...

georgia333
25. máj 2013

@silviaduhova neviem aké veľké máš dieťa ale ten fusak môže byť aj krátky

silviaduhova
autor
25. máj 2013

dietatko ma dva roky v septembri
@georgia333

georgia333
25. máj 2013

@silviaduhova môj mal dva roky v decembri a je mu malý, kúpila som mu overal a nenosím žiadny fusak

suz2
25. máj 2013

@silviaduhova my máme tiež britax b-agile, som tiež maximálne spokojná, je priestranny, ľahký, s veľkou strieškou, spratný, dobre ovládateľný, fakt super...

mojong
27. máj 2013

nuz moja babusa bude mat 2 roky az v novembri ale uz ma 90cm, ten emitex fleece je nam akurat a na take vseliake pocasie ako je teraz idealne, nemusim trepat deku ktora sa mi smyka pri kazdom pohybe a dieta mam v teple, a zimu budeme riesit asi nanoznikom ktory si usijem.