Poraďte odpružený skladací športový kočík

21anjelik19
8. jún 2021

Ahojte, viete mi poradiť či.vôbec existuje taký kočik ktorý je skladací, aby som ho vedela rychlo šupnuť do auta a zabral čo najmenej miesta ...a potrebovala by som aby bol odpružený, často chodíme na túry a po kamienkových cestách... ďakujem 😇😊

sisuliik
8. jún 2021

@21anjelik19 asi je aj dôležité aký máš cenový strop

21anjelik19
autor
8. jún 2021

@sisuliik max 300 e ....ked neviem v akych cenach sa pphybuju take kociky vobec .... 😊

dzejsik
9. jún 2021

@21anjelik19 čiže nejde o cestovný kočík ľahký, ale skôr čo najmenší čo zvládne terén, áno?

21anjelik19
autor
9. jún 2021

@dzejsik no da sa povedat ze ano 😊

zuzuliennka1
9. jún 2021

pozri znacky Kinderkraft, Joie Versatrax

21anjelik19
autor
9. jún 2021

@zuzuliennka1 idem pozriet dakujem

sisuliik
10. jún 2021

Na britax b motion 4 plus som počula pozitívne ohlasy ako terénny kočík 🙂

dzejsik
10. jún 2021

@21anjelik19 Kinderkrafty co som videla na chodnikoch po sidlisku hrkocu uz na rozbitych chodnikoch, to teren moc nie ... ten B Motion 4 by to dal, Baby Jogger City Mini GT/GT2 vyslovene ano, mozno aj Petite Mars Street Air+, Concord, pripadne Joie Mytrax prejde ale strasne mu hrkaju predne kolesa a rozvrzgal sa (mali sme)

21anjelik19
autor
10. jún 2021

@sisuliik
@dzejsik
No tak hrkotať nepotrebujem...ďakujem za postrehy ...a práve som ten kinderkraft obzerala tak vylučujem túto značku z výberu 😊

dzejsik
10. jún 2021

@21anjelik19 aj ten B Motion ak na teren, tak s nafukovacimi radsej kolesami

lusyc
10. jún 2021

ja som si dala na predné kolieska mytraxu tesnenie na vodovodnu batériu a je to oveľa lepšie. Inak je ten kočík velmi fajn, priestranný, lahko sa skladá. Trochu mi chýba organizér, čo má litetrax 4.

dzejsik
10. jún 2021

@lusyc ja som skusala trojo roznych tesneni ale bud som nezaklikla uz koleso alebo sa potom zle otacali predne kolesa ... v takom kutilskom obchode sme ich zaradom skusali ... ale fakt keby nie kolies, tak super kocik ostatnymi vecami

lusyc
10. jún 2021

@dzejsik musela som trochu pritlačiť to koleso, ale sadlo, aj sa točí ako má. Som mala asi šťastie na výber tesnenia, sadlo mi z toho isteho balenia aj na litetrax4 aj na valco snap duo.

dzejsik
10. jún 2021

@lusyc super, veď mali by to mať na predajniach povinne k tomu rovno, presne tie čo pasujú :D