Poraďte naozaj veľkú vaničku

17. dec 2023

Chcem sa spýtať priamo vás, ktoré máte kočíky odskúšané. Budeme mat letné babatko a keďže cez zimu už bude väčšie a ešte aj vo fusaku, chcem, aby malo dostatok miesta vo vanicke. Všetky, čo som pozerala po obchodoch, mi prídu strašne úzke 😔 Len nie nejaký drahy, radšej investujem do športového.

anjelicek26
17. dec 2023

My sme kupili Bugaboo fox 5 a ta vanicka je velmi velka..

sejbipi
17. dec 2023

My sme mali bebetto luca a riadne obrovskú vaničku mal. Teraz rozmýšľam nad joolz day+

vkatush
17. dec 2023

No, len keď bude letné dieťa, aby ti do tej zimy nebolo treba už športový. Môj na polroka menil vaničku za športový, aj väčšina kamošiek okolo polroka menila. Proste dieťa jednak už pomaly nevojde na dĺžku (hlavne chlapci sú dlhí) alebo už vie sedieť a odmieta ležať vo vaničke. Deti okolo polroka už oveľa viac vnímajú, chcú všetko vidieť,...

aaadkaaa
17. dec 2023

Mam petite mars grand II, spavala v nom do 13 mesiacov

autor
17. dec 2023

@vkatush ešte nebude mať pol roka

theanak
17. dec 2023

Ahoj, my sme mali Roan Bass Next, je to síce ťažší kočík, ale vanička je priestranná, dcérka sa tam pohodlne vošla až do cca 7.-8. mesiaca. Ak ho nebudete často prenášať tak určite odporúčam. Strieška sa dá perfektne stiahnuť, je tam bábo úplne chránené pred vetrom. Aj športová časť je veľká, dcéra 1 rok sa tam pohodlne vojde aj s fusakom a ešte je tam kopec miesta. 🙂

riskoh
17. dec 2023

Mam obe deti letne -joolz day za mna super, pekne sa zmestili s fusakom, ba aj deka a hlboku vanicku vyuzili 7-8mesiacov