Poraďte mobilnú aplikáciu na kočíkovanie

pan_dokonaly
11. aug 2015

Hello,

Pouzivate nejaku mobilnu aplikaciu na kocikovanie? Napr Endomondo na to, aby ste vedeli kolko ste a kadial kocikujete?

😎 za dobre tipy na aplikacie dakujem 😎

sissy27
11. aug 2015

@pan_dokonaly používala som - vlastnú hlavu... a užívala som si prechádzky, obdivovala prírodu, objavovala nové zákutia, rozprávala sa s ľuďmi, obzerala sa okolo seba... to už fakt sa dnes bez mobilu a aplikácií nedá nič?? 😕

fra
11. aug 2015

však používaj tie bežecké aplikácie, to ti ukáže ešte aj priemernú rýchlosť a množstvo spotrebovanej energie 😀

myleontina
11. aug 2015

tiez mam taky pocit, ze clovek sa dnes uz bez spustenia aplikacie nemoze ani na zachod vybrat.... vsetko potrebuje modernizaciu, potrebujeme sa zviditelnovat, ukazovat pred druhymi, porovnavat, uplne sa tym vytraca nejako to caro.... ak je nejaka mamicka sportovkyna, tak prosim, nech si spusti nejaky ratac km a generator trasy a nech si to potom aj kludne vycapi na siet, ale inac v tom zmysel naozaj nevidim, pre mna osobne uplna zbytocnost, km si ratat nepotrebujem, chodim po dedine, ktoru poznam 28rokov a nepotrebujem, aby mi sti friendov lajklo, ze dnes som presla 10km cez hentaky a ony les 😎

mawka
11. aug 2015

@myleontina to neni o tom, ze si to zdiela, ked nechces, nemusis zdielat nic. vies, ale su ludia, ktori na sebe makaju a tvrdo na sebe makaju a neni im jedno, kolko energie vydaju a kolko prijmu. kym niektore mamicky povedia, ze nemaju cas na cvicenie a bla bla bla, druhe si ten cas najdu hoci s kocikom a chodia a rataju. akoze co je na tom? zase nerobte z ludi, ktori pouzivaju technologie prisery. uz to je dost od veci. je to uplne kazdeho vec. netreba tu mat priblble komentare ako sa ludia bez aplikacii nemozu ani vy*rat. nech si kazdy robi co chce.

mawka
11. aug 2015

@pan_dokonaly nekocikujem, ale chodim beznu chodzu a nordic cez endomondo. to mas asi zajedno 🙂