Poraďte kočík s úplným sedom

simib
13. mar 2013

Písala som ako otázku,ale nedá sa tam reagovať a písať dalej.Myslela som že som našla všetko,LEN NIE s 90 stupňovým uhlom.Takže potrebujem športový kočík,4-kolku,najlepšie nafukovacie kolesá,alebo pogumované väčšie.

zizinkafekete
13. mar 2013

Ja mam peg perego gt 3, tam je uplny sed, ale to je 3kolka...urcite maju uplny sed i hartan kocariky.

kacena4
13. mar 2013

@simib neviem aky potrebujes ale 90 stuponvy uhol maju rehabilitacne kociky 😅 😅

simib
autor
13. mar 2013

@kacena4 prečo rehabilitačné?mne je malý furt vyklonený s kočíku,lebo poriadne nevidí,kedže nemáme úplný sed.

katren
13. mar 2013

@simib pri uplnom sede sa ti zosuchne dolu a bude si ohybat chrbatik....radsej trosku menej 😉

simib
autor
13. mar 2013

@katren mne sa práveže teraz zošucháva dolu furt :(

katren
13. mar 2013

@simib ale to tym sedom nevyriesis.....teda aspon je som nevyriesila.....mam PP Si a to ma taky sed a maly musel dorast na ten kocik.....hlavne na ten sed...my sme dlho pouzivali nie ten, ale ten trosku mensi 😉

123zuzana
13. mar 2013

ahoj ja mam kocik enzo kupeny z polska asi pre 2 rokmi ale bola som s nim maximalne spokojna a pouzijem ho aj teraz pri druhom dietati je to trojkombinacia 4 kolesa predne otacave daju sa aj zaseknut velmi lahka manipulacia aj skladanie kocika vanicka je velka priestranna a da sa v nej aj vyklopit operadlo vajicko ma bespecnostne zapinanie a aj vlozku pre novorodenca je super a sportova cast tiez ok ma 5 bodove bespecnostne zapinanie operadlo ma asi 4 polohy od uplneho lahu az do praveho uhla pri kociku som mala aj plastenku do dazda a sietku proti hmyzu a samozrejme aj prakticku tasku a kosik v spodnej casti.. vsetko sa da rozobrat a odopnut a vyprat takze velmi prakticke.. 🙂

katren
13. mar 2013

@123zuzana a na co jej bude trojkombinacia, ked ma maly rok a pol???

simib
autor
13. mar 2013

@123zuzana Mne stačí len športový.Malý má rok aj 7mes.a už sme viacmenej bez kočíka vonku,ale v lete na dlhšie prechádzky chcem nejaký. 🙂

sussie259
13. mar 2013

hartan sa da dat do uplneho sedu ;) ja ma racer gt - 4kplka a dobre kplesa ;)

simib
autor
13. mar 2013

Hartan som pozerala,ale koli pár mesiacom v lete dať takú pálku za kočík sa mi zdá vela.

123zuzana
13. mar 2013

@simib aha no nevsimla som si ze uz mas takeho velkeho synceka nejak som to nepostrehla sorry..

simib
autor
13. mar 2013

@123zuzana V pohode 🙂

kacena4
13. mar 2013

@simib no nevedela som preco chces presne 90 stupnov 😀 http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... kup na leto nieco taketo a uvidi vsade, ale musi dozriet na to aby vedel v kociku sediet bez operania sa popr. drziac sa madla pred sebou a moze byt v hociakom kociku mne tak sedeli deti v chicco way neviem uz aky od 1 roka stabilne a vsetko videli a otacat sa bude vsade lebo je zvedavy s tym nic nenarobis

simib
autor
13. mar 2013

Nejaký takýto sa mi páči 🙂

simib
autor
13. mar 2013

@kacena4 No len také vôbec nechcem.Mala som s menšími kolesami a ani cez prechod som neprešla poriadne.Malé kolečka ani za svet.A po Bratislavských cestách už vôbec nie 🙂